راه‌اندازی سامانه جامع بانکداری الکترونیک دی

مدیرعامل بانک دی گفت: در حوزه IT راه‌اندازی سامانه یکپارچه و جامع بانکداری الکترونیک یک رخداد بسیار بزرگ برای ما بود که در آینده نزدیک شاهد پیامدهای مثبت آن خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از مدیرعامل بانک دی گفت: در حوزه IT راه‌اندازی سامانه یکپارچه و جامع بانکداری الکترونیک یک رخداد بسیار بزرگ برای ما بود که در آینده نزدیک شاهد پیامدهای مثبت آن خواهیم بود.

 احمد شفیع‌زاده با تاکید بر هدایت منابع بانکی به سمت فعالیت‌های مولد گفت: افتتاح این سامانه نتیجه سرمایه‌گذاری مناسبی بود که امسال ما در بخش فن‌آوری اطلاعات انجام دادیم که حتما بازخورد آن با ایجاد یک ساختار مناسب، توسعه بانکداری شرکتی و اختصاصی را در پی خواهد داشت.

 وی ادامه داد: بانک دی در سال جاری گام‌های بلندی برای کمک به اقتصاد کشور برداشته است که ازجمله آنها می‌توان به حمایت از صادرات و صادرکنندگان کشور و نیز قبول فاینانس یکی از مهم‌ترین بخش‌های متروی پایتخت اشاره کرد. شفیع‌زاده تصریح کرد: معتقدم منابع بانک باید به‌خوبی هدایت شوند، به نحوی که تاثیرگذاری آن در جامعه قابل رویت باشد و تاکنون توانسته‌ایم در حوزه زیرساخت‌ها اقدامات اساسی انجام دهیم و این اقدامات در سال آینده نیز ادامه خواهند داشت.

مدیرعامل بانک دی با بیان اینکه این بانک کاندیدای دریافت نشان رهبری نیروی انسانی شده است، گفت: اینکه توانستیم به‌عنوان یکی از کاندیداهای دریافت نشان رهبری نیروی انسانی معرفی شویم نشان‌دهنده فعالیت‌های مثبتی است که در این بانک تحقق یافته است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  −  4  =  2