پشتیبانی کسب‌وکارهای کوچک از سیستم پرداخت اپل

سیستم پرداخت جدید اپل یعنی Apple Pay از حدود یک ماه قبل تعداد قابل توجهی از فروشندگان بزرگ را به سمت خود جلب کرد و آنها حاضر به پشتیبانی از آن شدند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از آی تی ایران سیستم پرداخت جدید اپل یعنی Apple Pay از حدود یک ماه قبل تعداد قابل توجهی از فروشندگان بزرگ را به سمت خود جلب کرد و آنها حاضر به پشتیبانی از آن شدند. حالا اما ظاهرا قرار است شرکت‌های کوچک هم به این سرویس پرداخت جدید متصل شوند.
به گزارش CNN جک‌دورسی بنیانگذار شرکت Squre اعلام کرده که آنها در حال اضافه کردن مدل پرداخت اپل به سیستم پرداخت خود هستند.

شرکت Squre سیستم پرداخت نسبتا مشهوری در سراسر آمریکا دارد که بسیاری از فروشگاه‏های کوچک از آن استفاده می‏کنند. حالا و در صورت اضافه شدن این سیستم به Apple Pay دارندگان آی‌فون (فعلا آی‌فون 6 و 6 پلاس) قادر به پرداخت سریع از طریق موبایل هستند. جک‌دورسی در گفت‌وگو با سی ان ان گفت که اپل و شرکت Square با هم رقیب نیستند و هر کدام سرویس‏های خاص خود را دارند. 

دورسی گفت: ما سیستم کارت اعتباری جدیدی ایجاد نکرده‏ایم، ضمن اینکه سیستم پرداخت جدیدی هم نیستیم ما صرفا نوعی از یک ساختار پرداخت هستیم که تمام مدل‏های پرداخت را پشتیبانی می‏کنیم. 

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  −  2  =  5