افزایش ۱۱ درصدی میزان رضایتمندی مشتریان از عملکرد بانک شهر

مدیر امور بازرسی و نظارت بانک شهر از رشد میزان رضایتمندی شهروندان از عملکرد این بانک خبر داد و گفت‌: بر اساس تماس‌های دریافتی میزان رضایتمندی مشتریان این بانک از 69 درصد در تابستان سالجاری به حدود 80 درصد افزایش یافته است که این رضایتمندی بیشتر در حوزه تکریم ارباب رجوع و حسن انجام وظیفه از سوی کارکنان و مدیران شعب بوده است .

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از روابط عمومی بانک شهر‌، علیرضا محمودی با اشاره به این که راه اندازی مرکز 8655 ، با شعار "بانک شهر، بانک پاسخگو"‌، در راستای تسهیل ارتباط اثر بخش و دوسویه میان مجموعه مدیران بانک با مشتریان، سهامداران و کارکنان ایجاد شده است، تصریح کرد : به همین منظور شناسایی نقاط قوت و ضعف و تبدیل تهدیدها به فرصت که در نهایت منجر به اعتماد سازی میان بانک و مشتریان آن می شود در دستور کار قرار دارد و نهادینه کردن فرهنگ نظارت در سازمان با اصلاح و بهبود روش ها از جمله اولویت هایی است که دنبال می‌شود .

محمودی خاطر نشان کرد : میزان رسیدگی به پیام‌ها از میزان 76 درصد در تابستان به 86 درصد افزایش یافته است .

مدیر امور بازرسی و نظارت بانک شهر تصریح کرد: بر اساس تماس‌های دریافتی میزان رضایتمندی مشتریان این بانک از 69 درصد به حدود 80 درصد افزایش یافته است و این رضایتمندی بیشتر در حوزه تکریم ارباب رجوع و حسن انجام وظیفه از سوی کارکنان و مدیران شعب بوده است .

وی خاطر نشان کرد : همچنین میزان نارضایتی از عملکرد بانک نیز از 15 درصد در تابستان سالجاری به 9 درصد کاهش یافته است که همین میزان نارضایتی نیز در دست بررسی و حل است .

محمودی با اشاره به رشد 47 درصدی پیام های سامانه 8655 ابراز امیدواری کرد تا با اعتماد سازی که از طریق این حوزه انجام شده است ، روز به روز شاهد رضایتمندی بیشتر مشتریان و تحقق اهداف بانک باشیم.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

22  −  13  =