کنترل پارازیت‌ های موبایل در کشور

وزیر ارتباطات گفت: اگر منظور از پارازیت آن بخشی است که به موبایل و تجهیزات مخابراتی مربوط می‌شود، ما این مسائل را از سوی سازمان تنظیم مقررات ارتباطات تحت کنترل داریم.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، از ایسنا: وزیر ارتباطات گفت: اگر منظور از پارازیت آن بخشی است که به موبایل و تجهیزات مخابراتی مربوط می‌شود، ما این مسائل را از سوی سازمان تنظیم مقررات ارتباطات تحت کنترل داریم.

وزیر ارتباطات صبح امروز در صبحانه کاری اتاق بازرگانی ایران حضور یافت و با پاسخگویی به سوالات حاضران درباره مواردی از جمله تامین قطعات مورد نیاز از طریق تجهیزات داخلی، کیفیت خدمات ارتباطی، بحث پارازیتها و تاثیر آنها بر روی سلامتی و دیگر سوالات مطرح شده پرداخت.

محمود واعظی پس از شنیدن نقطه نظرات و سوالات 30 نفر از فعالان صنفی و اعضای اتاق که بیش از 30 سوال مطرح کرده بودند به ارائه توضیحاتی پرداخت و اظهار کرد: درباره بحث تاثیر پارازیت‌ها باید این را اشاره کرد که اگر منظور از پارازیت آن بخشی است که مربوط به موبایل و تجهیزات مخابراتی می‌شود، ما این مسائل را از سوی سازمان تنظیم مقررات ارتباطات تحت کنترل داریم.

وی افزود: تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا فعالیت‌هایی که دراین حوزه صورت می گیرد مضر نباشد. اما اگر منظور از پارازیت به بخشهای دیگر بازمی گردد باید گفت که به نمایندگی از رییس جمهوری در کنار دوستانی از وزارتخانه‌ها و بخش‌های مختلف، مسوول رسیدگی به این موضوع شده‌ام و در حال حاضر گزارشی در این بخش تهیه و برای ریاست جمهوری ارسال شده است که پس از این بررسی های نتایج آن اعلام خواهد شد.

وزیر ارتباطات و فن‌آوری اطلاعات ادامه داد: به هر حال پارازیت‌ها اگر از حد مشخصی بیشتر شوند می توانند مضراتی به دنبال داشته باشند که البته برخی از بخش‌های این پارازیتها تحت نظارت ما نیست و برای آن که بتوان آنها را کنترل کرد لازم است که این بخش‌ها هم تحت نظارت ما در بیایند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

12  +    =  18