نوری: تا فردا تکلیفم مشخص می شود

میلاد نوری در خصوص تصمیمش برای پیوستن به تیم جدیدش اظهار داشت: من روز گذشته با پیکان قراردادم را فسخ کردم و امروز و فردا تصمیم خواهم گرفت که به چه تیمی بروم.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، میلاد نوری در خصوص تصمیمش برای پیوستن به تیم جدیدش اظهار داشت: من روز گذشته با پیکان قراردادم را فسخ کردم و امروز و فردا تصمیم خواهم گرفت که به چه تیمی بروم.

وی در مورد اینکه علت فسخ قراردادش با پیکان چه چیزی بوده تأکید کرد: من قصد داشتم تا در نیم‌فصل دوم جایی بازی کنم که به هدفم یعنی رسیدن به تیم ملی دست یابم. در نیم‌فصل اول بازی‌های خوبی در پیکان انجام دادم و حالا می‌خواستم که به تیم ملی برسم و به همین دلیل هم تلاش می‌کنم بهترین تصمیم را بگیرم.

هافبک سابق پیکان افزود: در قراردادم بندی وجود داشت که می‌توانستم در صورت پیشنهاد آن را فسخ کنم. از مسئولان پیکان هم تشکر می‌کنم که کمال همکاری را با من انجام دادند. امیدوارم که بتوانم در تیم جدیدم مثمرثمر باشم.

وی در مورد اینکه آیا پیوستنش به استقلال تا حدودی نهایی شده تصریح کرد: فعلاً هیچ چیز معلوم نیست چند پیشنهاد خوب از تیم‌های شهرستانی هم دارم و باید بهترین تصمیم را بگیرم. عجله‌ای برای انتخاب ندارم و می‌خواهم تیمی را انتخاب کنم که بتوانم در آن مثمرثمر باشم.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

3  +  6  =