اجرای طرح «خط سفید» در تهران

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به اجرای پایلوت طرح خط سفید در دو منطقه 6 و 8 شهرداری، اجرای این طرح را تحولی عظیم در فرهنگ رانندگی عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به اجرای پایلوت "طرح خط سفید" در دو منطقه 6 و 8 شهرداری، اجرای این طرح را تحولی عظیم در فرهنگ رانندگی عنوان کرد.

سرهنگ تیمور حسینی درباره اجرای خط سفید در پایتخت اظهار کرد: این طرح یک بسته کامل است که انشاء الله پس از تکمیل زیرساخت‌ها و انجام آمادگی‌های لازم تا آخر سال در تمام پایتخت اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون طرح خط سفید در دو منطقه 6 و 8 شهرداری به شکل پایلوت انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: در اجرای پایلوت این طرح در این دو منطقه نیز اعمال مقررات از طریق دوربین‌ها انجام می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه حرکت بین خطوط، تجاوز به گذرگاه عابرپیاده و … بخش‌های مختلف طرح خط سفید است، گفت: عدم حرکت بین خطوط 40 هزار تومان و تجاوز به گذرگاه عابرپیاده که در میان شهروندان به عنوان طرح ایست به احترام زندگی شناخته شده 20 هزار تومان جریمه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه موضوع تجاوز خودرو به گذرگاه عابرپیاده با تخلف عبور از چراغ قرمز متفاوت است، تصریح کرد:‌ عبور از چراغ قرمز جریمه‌ای 100 هزار تومانی در پی دارد.

حسینی با بیان اینکه در دیگر مناطق شهرداری نیز عوامل مربوطه مسئول آماده کردن زیرساخت‌ها و تجهیزات هستند، گفت : طرح خط سفید طرحی است که می تواند منجر به تحولی عظیم در فرهنگ ترافیکی پایتخت نشینان شود و انشاء الله تا پایان امسال در تمام تهران اجرایی می‌شود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

6  +  3  =