اطلاعات شخصی چهره های هالیوود هک شد

در جریان هک شدن اطلاعات 47 هزار کارمند کمپانی فیلمسای «سونی پیکچرز»، اطلاعات شخصی چهره‌های سرشناسی چون «سیلوستر استالونه» و «جود آپتاو» هم هک شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،در جریان هک شدن اطلاعات 47 هزار کارمند کمپانی فیلمسای «سونی پیکچرز»، اطلاعات شخصی چهره‌های سرشناسی چون «سیلوستر استالونه» و «جود آپتاو» هم هک شد.

با بالا گرفتن حملات سایبری به کمپانی بزرگ «سونی» و فاش شدن اطلاعات مربوط به هزاران کارمند سابق و کنونی این شرکت، خبر رسید اطلاعات شخصی، میزان درآمد و ‌آدرس منزل چهره‌های شاخصی چون «سیلوستر استالونه»‌، «جود آپتاو» کارگردان و «ربل ویلسون» بازیگر نیز در میان این 47 هزار نفر بوده است.

اطلاعات فاش‌شده متعلق به افرادی است که پس از سال 2000 در «سونی» کار می‌کرده‌اند. گفته می‌شود این اطلاعات در فایل‌هایی با قالب اکسل و بدون هیچ‌گونه پسوردی نگه‌داری می‌شدند.

مظنون اصلی این عملیات هک‌، کره‌شمالی است؛ چرا که این کشور از ساخت فیلمی کمدی به نام «مصاحبه» توسط کمپانی «سونی» بسیار خشمگین است.

به گزارش هالیوود ریپورتر‌، «سث روگن» و «جیمز فرانکو» بازیگران این اثر هستند که در آن برای ترور «کیم جونگ اون» رهبر کره‌شمالی اجیر می‌شوند. «مصاحبه‌« که اکنون به طور گسترده تبلیغ می‌شود،‌ روز 25 دسامبر روی پرده خواهد رفت.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

39  −  38  =