پیش بینی رائول از آینده ورزشی رونالدو

رائول که هفته گذشته بصورت رسمی به تیم نیویورک کاسموس پیوست، امروز در مصاحبه با BBC، در مورد اوضاع فعلی رئال مادرید و نیز کریستیانو رونالدو صحبت کرد.

ورزش سه: رائول که هفته گذشته بصورت رسمی به تیم نیویورک کاسموس پیوست، امروز در مصاحبه با "BBC"، در مورد اوضاع فعلی رئال مادرید و نیز کریستیانو رونالدو صحبت کرد.

وی گفت:"در حال حاضر رونالدو چند قدم جلوتر از سایرین است و اگر به همین روند ادامه دهد، به بهترین بازیکن همه تاریخ تبدیل خواهد شد. می دانم که مقایسه پله –  مارادونا و مسی – رونالدو همیشه وجود خواهد داشت؛ اما مشکل است که بگوییم کدامیک اول و کدامیک دوم و سوم هستند.با این حال شکی ندارم که اگر کریستیانو به همین روند خوبش ادامه دهد، به بهترین بازیکن تاریخ بدل خواهد شد.او رکورد گلزنی من در لیگ قهرمانان را پشت سر گذاشت و می دانم که رکورد 323 گل من در لالیگا را نیز خواهد شکست. اگر چنین شود، بسیار خوشحال خواهم شد."

رائول در ادامه به تمجید از کارلو آنچلوتی پرداخت و گفت:" آنچلوتی مربی بسیار بزرگی است و رابطه بسیار خوبی بین بازیکنان و او وجود دارد. همین رابطه خوب باعث شده تا رئال مادرید به 19 برد متوالی دست یابد و چنین نتایج مثبتی کسب کند."

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  6  =  42