همه روبوسی کردند و مشکلات فراموش شد

دعوا و بحث و جدل‌هایی که بین ملی‌پوشان کاراته و مسوولان فدراسیون قرار بود در کمیته انضباطی فدراسیون حل شود در دفتر کار علیرضا سمندر حل و فصل شد .

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،دعوا و بحث و جدل‌هایی که بین ملی‌پوشان کاراته و مسوولان فدراسیون قرار بود در کمیته انضباطی فدراسیون حل شود در دفتر کار علیرضا سمندر حل و فصل شد . این دعواها از آنجا شکل گرفت که پس از بازگشت تیم ملی کاراته از رقابت‌های جهانی آلمان اختلافاتی میان تعدادی از ملی‌پوشان با مدیریت فدراسیون به وجود آمد اختلافاتی که در قالب مصاحبه‌های تند علیه یکدیگر ادامه پیدا کرد تا آنجا که رییس فدراسیون اصرار داشت که در کمیته انضباطی به این مسائل رسیدگی می‌کنند.

با وجود اصرار و تاکید رییس فدراسیون بر تشکیل کمیته انضباطی اما خبری از کمیته انضباطی نشد. با گذشت چند هفته از این موضوع بالاخره تصمیم بر این شد تا این داستان به شکلی خاتمه پیدا کند که در نهایت این موضوع به صورت کدخدامنشی حل شد و مسوولان فدراسیون با دعوت از ملی‌پوشان با یکدیگر روبوسی کردند و اختلافات را کنار گذاشتند. بر همین اساس ذبیح‌ا… پورشیب، سعید احمدی، بهمن عسگری و سجاد گنج زاده که مصاحبه‌هایی علیه فدراسیون داشتند با حضور در فدراسیون کاراته با مسوولان این فدراسیون دیدار و گفت و گو داشتند.

در این دیدار علیرضا سمندر با توصیف اینکه ملی‌پوشان کاراته مثل فرزندان او هستند از عملکرد تیم ملی کاراته در رقابت‌های جهانی آلمان تقدیر کرد. ذبیح‌ا… پورشیب هم به‌عنوان کاپیتان تیم ملی کاراته از مسوولان فدراسیون درخواست داشت تا آرامش را همیشه در کاراته ایجاد کنند. به این شکل اختلافات در کاراته‌ای که از شهریور ماه درگیر حاشیه شده است تا حدودی مرتفع شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

29  −  25  =