بازیکن سابق استقلال بر سر دوراهی

دروازه بان راه آهن پس از جدایی سرمربی این تیم، قراردادش را با باشگاه طلایی پوش تهران فسخ کرد تا به دنبال تیم دیگری باشد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از جام نیوز، برای وحید طالب لو که یک نیم فصل بسیار خوب در لیگ پیش رو داشت، دو مشتری پرو پا قرص هم پیدا شده است. اول، باشگاه استقلال که روزی خانه طالب لو بود. وحید فوتبال حرفه ای خود را با بازی درون دروازه استقلال استارت زد و حالا با پیشنهادی پنهانی از مسئولان این باشگاه مواجه شده است.

عضو کادر فنی استقلال در پایان هفته هفدهم لیگ برتر و پس از خوردن 4 گل توسط محسن فروزان در بازی با استقلال خوزستان با وحید طالب‌لو تماس گرفته و به سنگربان راه‌آهن اطمینان خاطر داده که به احتمال 80 درصد بازگشت او به جمع آبی‌ها قطعی شده و کمی صبوری وحید را به خواسته‌اش می‌رساند.

اما پیشنهاد پررنگ تر برای طالب لو از سمت پرسپولیسی هاست.

حمید درخشان سرمربی فعلی پرسپولیس چند فصل پیش و هنگامی که شاهین بوشهر را هدایت می کرد، وحید طالب لو را درون دروازه تیمش داشت و انصافا طالب لو در آن سال برای شاهین سنگ تمام گذاشت. حالا سرمربی سرخپوشان پایتخت می خواهد هر طور شده طالب لو را پرسپولیسی کند.

جالب اینکه دادن رضایتنامه به نیلسون، گلر برزیلی پرسپولیس برای حضو ردر باشگاه گسترش فولاد منوط به گرفتن جواب مثبت از وحید طالب لو است. اگر طالب لو پرسپولیسی شود، نیلسون نیز رضایتنامه اش را دریافت خواهد کرد تا به تبریز برود و از دروازه گسترش فولاد حراست کند.

 این درحالی است که عضو کادر فنی باشگاه استقلال تهران به وحید طالب‌لو  گفته است: «وحیدجان! برای رفتن به پرسپولیس عجله نکن چون در نیم‌فصل دوم برمی‌گردی استقلال!

حالا وحید طالب لو به یک دوراهی بزرگ رسیده است؛ اینکه راهی استقلال، خانه قدیمی اش شود یا به پرسپولیس بیاید و خاطرات جدیدی بسازد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  −  1  =  7