واکنش تیموریان به شرط استقلال درباره پرسپولیسی نشدنش

آندرانیک تیموریان بالاخره از تیم فوتبال استقلال جدا شد، آنهم با بخشش طلب یک میلیارد و دویست میلیونی‌اش، تا به احتمال فراوان طی 24 ساعت آینده با تیم تراکتورسازی تبریز قرارداد ببندد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،در حالیکه تیم ملی ایران بعد از برگزاری اردوی آماده‌سازی در آفریقای جنوبی، از ژوهانسبورگ به تهران رسید، پرونده نقل و انتقالات ملی‌پوشان ورق خورد و همانطور که در خبرگزاری مهر نوشته بودیم، آندرانیک تیموریان مطالبات خود از باشگاه استقلال را بخشید تا برگه فسخ قراردادش را گرفته و به عنوان بازیکن آزاد به تیم دیگری بپیوندد.

پیش از این هم اعلام کرده بودیم نزدیکترین گزینه به آندرانیک تیموریان باشگاه تراکتورسازی تبریز است که در این رابطه مسئولان این باشگاه بلیت سفر به تبریز این بازیکن در ساعت 19:30 دقیقه را گرفته بودند اما به دلیل مشکلات شخصی، این هافبک ملی‌پوش امروز به تبریز نرفته و سفرش با تاخیری چند ساعته انجام می‌شود.

این احتمال هم وجود دارد با توجه به برگزاری اردوی آماده‌سازی تیم فوتبال تراکتورسازی در تهران، رسول خطیبی در پایتخت جلسه‌ای با این بازیکن برگزار کرده تا در صورت توافق نهایی، قرارداد بین این هافبک ملی‌پوش و باشگاه تراکتورسازی منعقد شود.

همچنین در مورد جلسه استقلالی‌ها با آندرانیک تیموریان، نکته جالب این بوده که از این بازیکن خواسته شده است اگر برگه فسخ قراردادش صادر شد، به پرسپولیس نرود و آندو هم در پاسخ به درخواست آنها اعلام کرده است بحث‌هایی در این رابطه بوده اما به پرسپولیس نخواهد رفت.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

2  ×  4  =