واژگونی تانکر بنزین در شهر اهواز

یک دستگاه تانکر حامل 30 هزار لیتر بنزین عصر جمعه در خیابان راهنمایی و رانندگی اهواز واژگون شد که باعث مسدود شدن خیابان و بسیج شدن نیروهای امدادی در اهواز شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از ایرنا، این حادثه در ساعت 18.20 عصر جمعه رخ داد که باعث وحشت اهالی ساکن در منطقه حادثه شده بطوریکه بسیاری از منازل در این منطقه از ترس انفجار و اتش سوزی به سرعت خالی از سکنه شد.

این گزارش حاکی است بلافاصله بعد از این حادثه نیروهای امدادی از جمله آتش نشانی ، هلال احمر، راهنمایی و رانندگی و سایر دستگاههای خدماتی در محل حاضر شده و مشغول امداد رسانی در این حادثه هستند.

مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی استان خوزستان جمعه شب با تایید این خبر به ایرنا گفت : خوشبختانه این حادثه هیچگونه تلفات جانی نداشته و تلاش امداد رسانان برای عادی کردن حادثه در جریان است.

سید اسد میر عالی افزود: تانکر حامل بنزین عصر جمعه از انبار نفت اهواز به مقصد پمپ بنزین منطقه آخر آسفالت اهواز بارگیری شده که در مسیر به دلیل نامعلومی واژگون شد.

وی اضافه کرد: در حال حاضر مقدار بسیار زیادی از این بنزین به منطقه نشت پیدا کرده ولی امدادرسانان خصوصا آتش نشانی با کف زدن اطراف تانکر مانع از حریق آن شده اند ولی نشتی بنزین همچنان ادامه دارد.

بگفته وی به خاطر آسیب نرسیدن احتمالی به شهروندان بلافاصله منازل اطراف خالی شد که با عادی شدن اوضاع افراد به منازل خود بازخواهند گشت.

وی از شهرداری ، بسیج ، هلال احمر و نیروهای انتظامی و راهنمائی و رانندگی برای حضور به موقع در صحنه قدردانی کرد و گفت : امیدواریم از این پس شاهد اینگونه حوادث نباشیم.

وی پیش بینی کرد با تخلیه بنزین این تانکر تا چند ساعت آینده تردد در خیابانهای اطراف این حادثه به حالت عادی در خواهد آمد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  +  88  =  96