طنین صدای شجریان با «چرا رفتی» در تهران

کنسرت «چرا رفتی» به خوانندگی همایون شجریان و آهنگسازی تهمورس پورناظری بعد از 31 اجرا در سراسر کشور، 8 بهمن بار دیگر در سالن وزارت کشور روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، از مهر: کنسرت «چرا رفتی» به خوانندگی همایون شجریان و آهنگسازی تهمورس پورناظری بعد از 31 اجرا در سراسر کشور، 8 بهمن بار دیگر در سالن وزارت کشور روی صحنه خواهد رفت.

محمدحسین توتونچیان تهیه کننده کنسرت «چرا رفتی» درباره اجرای مجدد این کنسرت در تهران گفت: به دلیل درخواست مکرر مخاطبانی که نتوانستند در اجراهای گذشته در تهران شرکت کنند، تصمیم گرفتیم این کنسرت را یک شب دیگر در تهران روی صحنه ببریم.

مدیر موسسه فرهنگی هنری ققنوس افزود: تور شهرستان های این کنسرت نیز که پیش تر در شهرهایی مثل کرمان، شیراز، رشت، کرمانشاه ، ساری، شهرکرد و ارومیه اجرا شده بود، پس از گذراندن مراحل کسب مجوز در سایر شهرهای کشور ادامه خواهد یافت.

در این کنسرت که در دو اجرا در ساعت های 18 و 21:30 روی صحنه می رود، سهراب پورناظری به عنوان تکنواز کمانچه حضور خواهد داشت. همچنین حسین رضایی نیا و آیین مشکاتیان نوارنده سازهای ضربی، مهیار طریحی نوازنده سنتور، علی جعفری پویان و تینا جامه گرمی نوازنده ویلن، سهراب برهمندی نوازنده ویولا، آتنا اشتیاقی نوازنده ویلنسل، آرین کشیشی نوازنده گیتار باس، سپند دادبه نوازنده عود و خورشید دادبه نوازنده تار هنرنمایی خواهند کرد.

فروش بلیت کنسرت «چرا رفتی» در تهران از چهارشنبه 10 دی ماه ساعت 22 آغاز خواهد شد.

کنسرت چرا رفتی اجرای زنده آلبوم «نه فرشته ام نه شیطان» است که اسفندماه سال گذشته منتشر شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

4  +  4  =