بازداشت همه عاملان اسیدپاشی های اخیر

عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران با تاکید بر اینکه با متهمان اسیدپاشی با قاطعیت و اشد مجازات برخورد می کنیم، گفت: همه عاملان حوادث اسید پاشی به جز حادثه اصفهان دستگیر شده اند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، از ایرنا: عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران با تاکید بر اینکه با متهمان اسیدپاشی با قاطعیت و اشد مجازات برخورد می کنیم، گفت: همه عاملان حوادث اسید پاشی به جز حادثه اصفهان دستگیر شده اند.

جعفری دولت آبادی امروز (یکشنبه) در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه آیا اسید پاشی جرم محسوب می شود و چه برخوردی با عامل یا عاملان خواهید داشت؟ افزود: صراحتا اعلام می کنم اسیدپاشی جرم است و برخورد با این جرم و مجرمان آن قطعی خواهد بود.

دادستان تهران تاکید کرد: پرونده های اسیدپاشی در دادسرای جنایی در حال رسیدگی است و به طور جدی به این پرونده ها خواهیم پرداخت.

جعفری دولت آبادی در عین حال افزود: تعداد حوادث اسیدپاشی که در تهران رخ داده است نگران کننده نیست و مردم مطمئن باشند اقدامات لازم در این خصوص صورت خواهد گرفت.

وی همچنین گفت: حادثه اخیر تهران نیز در حال بررسی است و با اشد مجازات با متهمان برخورد خواهد شد.

آخرین حادثه اسیدپاشی تهران پنج شنبه شب در خیابان هفت چنار اتفاق افتاد که اسیدپاشی بر روی راننده یک وانت بار از سوی دو راکب موتورسوار صورت گرفته بود.

دادستان تهران همچنین در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت مهدیه گلرو گفت: جرم وی امنیتی است و در این باره اظهار نظر نمی کنم.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

6  +  2  =