خارج شدن موسوی و کروبی از حصر برای هوا خوری و خرید نان؟

نمیدانم این چگونه حصری است که میتوانند به راحتی با بیرون تماس برقرار کرده و بیانیه و نظره صادر کنند و صبح به صبح نان داغ و تازه را از دست نگهبانان خود بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،به نقل از نامه، صفار هرندی گفت: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه همایش 9 دی کرج در سالن شهیدان نژاد فلاح برگزار شد گفت: نمیدانم این چگونه حصری است که صبح به صبح نان تازه را از دست نگهبانان تحویل میگیرند ، با بیرون ارتباط دارند و تا این حد هم از آن ناله میکنند .

محمدحسین صفار هزندی با بیان اینکه از همان حصر هم بیانیه و نظریه صادر میکنند گفت: نمیدانم این چگونه حصری است که آنها میتواند ارتباط داشته باشند و تازه از آن شکوه هم میکنند و اگر فرصت بیشتری پیدا کنند دست به کارهای بشتری میزنند، به تازگی هم به آنها گفته شده میتوانند برای گرفتن نان از خانه خارج شوند و هوا بخورند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: خیلی ها فکر میکنند که سران فتنه بلافاصله پس از وقایع سال 88 به حصر خانگی افتادند در حالی که اینگونه نیست و رأفت نظام اسلامی بیش از یکسال به آنان فرصت  داد تا شاید متنبه شده و اظهار پشیمانی کنند.

صفار هزندی افزود: ولی آنان نه تنها دست از مواضع خود برنداشته و اعلام برائت نکردند بلکه در قضیه سوریه ورود پیدا کرده و آشوبگری های خود را به گونه ای دیگر هدایت میکردند و از این جهت به حصر افتادند تا دسترسی دشمن به آنان قطع شده و نتوانند بر خلاف مصالح نظام و مردم کاری کنند.

وی گفت: حالا آنها منفور تر هستند که آبرو و مصلحت کشور و مردمی را به خطر انداختند یا کسانی که آنها را از آشوبگری منع کردند؟

این مسئول خاطر نشان کرد: آنها مصالح کشوری را به خطر انداختند که برای استقلال و اقتدارش خونهای زیادی ریخته شده و پایمردی های زیادی توسط مردم و فرزندان شهیدشان انجام شده است.

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
بدون نظر
  1. ناشناس می گوید

    ببخشید تا اقای کروبی داخل صف نان ایستاده میشه از ایشون بپرسید که ان پنجاه هزار تومانه که گفتی چی شد؟ چه جوری میدادی ؟ ویا از کجا تامین میکردی ؟من پنج ساله منتظر جوابم اخه دارند کمتر یارانه میدند ؟؟؟؟

ارسال یک پاسخ

85  ⁄  17  =