معرفی «ضیایی» و «موسوی» برای ریاست هلال احمر

جلسه شورای عالی هلال احمر برای انتخاب رییس جدید هلال احمر صبح امروز تشکیل و طی آن امیرمحسن ضیایی و احمد موسوی با کسب بیشترین آرا، به عنوان نامزدهای منتخب ریاست جمعیت هلال احمر به رییس‌جمهور معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از ایسنا در ساعت 5:15 صبح امروز درهای ساختمان جمعیت هلال احمر برای ورود اعضای شورای عالی دولت باز شد و میهمانان از درب تشریفات، به سمت طبقه 12 که سالن برگزاری جلسه و انتخابات بود هدایت شدند.

 

پس از ورود دکتر فرهادی به عنوان میزبان جلسه کم کم شاهد حضور کاندیدای ریاست از جمله دکتر ضیایی،نخعی و… بودیم.

 

پس از آن ظریف وزیر امورخارجه، رحمانی فضلی وزیر کشور و هاشمی وزیر بهداشت وارد جلسه شدند.

 

در این جلسه که بدون حضور خبرنگاران برگزار شد و همراه با صبحانه کاری بود، در ابتدا اکرمی یکی از داوطلبان احراز پست ریاست جمعیت هلال احمر به ایراد سخنرانی پرداخت.

شنیده ها حاکی از آن است علاوه بر نجار و صادقی روسای سازمان مدیریت بحران کشور و تهران، دکتر نخعی نیز از ادامه کاندیداتوری خود انصراف داد و انتخابات در میان سایر نامزدها از جمله ضیایی، اکرمی، کولیوند، احمد موسوی و ابوالقاسم موسوی و گنج آبادی برگزار شد.

 

 

انتخاب و معرفی موسوی و ضیایی به رییس جمهور

مهندس رحمتی سخنگوی جمعیت هلال احمر گفت: براساس اعلام اولیه دکتر موسوی و دکتر ضیایی به عنوان دو گزینه برتر به رئیس جمهور معرفی شدند.

 

بر این اساس موسوی باکسب 9 رای و ضیایی با کسب 8 رای برای احراز پست ریاست هلال‌احمر به رئیس جمهور معرفی شدند. البته احمد موسوی یکی از دو نامزد منتخب، به عنوان دبیر کل، حق رای داشت.

 

دکتر کولیوند با کسب 6 رای، ابوالقاسم موسوی 2 رای، گنج‌آبادی و اکرمی هرکدام یک رای کسب کردند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  +  59  =  69