نظر وزیر ارشاد درباره فیلم‎‌های جشنواره فجر

علی جنتی درباره فیلم‌های حاضر در جشنواره فجر سی و سوم بیان کرد: خوشبختانه امسال فیلم‌های حاضر در جشنواره کیفیت مطلوبی دارند و بدون حاشیه‌های مخرب هستند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت که در دولت تدبیر و امید، درها به روی ایده‌ی سینماگران باز شده است. او گفت: خوشبختانه امسال فیلم‌های حاضر در جشنواره کیفیت مطلوبی دارند و بدون حاشیه‌های مخرب هستند.

به گزارش تسنیم، علی جنتی درباره فیلم‌های حاضر در جشنواره فجر سی و سوم بیان کرد: خوشبختانه امسال فیلم‌های حاضر در جشنواره کیفیت مطلوبی دارند و بدون حاشیه‌های مخرب هستند.

وی با بیان اینکه هیات انتخاب جشنواره فیلم فجر با درایت و کاردانی آثار حاضر در این رویکرد را برگزیده است، اظهار کرد: یکی از نکات مثبت فیلم‌های جشنواره این است که از نظر سطح، شاهد آثاری نزدیک به هم هستیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین یادآور شد: با توجه به فیلم‌ها و موضوعاتی که فیلم های امسال دارند، قطعا سال آینده سینمای پررونقی خواهیم داشت و به نوعی ویترین سینمای ایران در سال آینده بسیار خوب و درخشان خواهد بود.

جنتی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید درها به روی ایده‌ی سینماگران باز شده است، گفت: فیلمسازان و مخصوصا کارگردان‌های جوان می‌توانند ایده‌های خوب خود را به تصویر بکشند که قطعا هم مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

عضو هیات دولت جمهوری اسلامی ایران در پایان سخنانش با ابراز امیدواری از تداوم روند حضور مثبت جوانان در جشنواره فیلم فجر خاطرنشان کرد: حضور فیلمسازان جوان نکات قابل توجه این دوره از جشنواره است. این جوانان نشان دادند توانایی‌های لازم برای فعالیت در این عرصه را دارند و امیدواریم این روند در سال‌های بعد هم ادامه داشته باشد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  1  =  8