فیلم محمد(ص) کی رونمایی می‌شود؟

اولین نمایش فیلم محمد (ص)، روز دوشنبه 20 بهمن برای جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر خواهد بود و نمایش اختصاصی آن روز پنجشنبه برای منتقدین، نویسندگان سینمایی و اهالی رسانه صورت می پذیرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،مجید مجیدی کارگردان فیلم محمد (ص) اظهار کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده اولین نمایش فیلم، روز دوشنبه 20 بهمن برای جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر خواهد بود.

وی همچنین اعلام کرد: هماهنگی لازم با ستاد جشنواره صورت گرفته است تا نمایش اختصاصی این فیلم برای منتقدین، نویسندگان سینمایی و اهالی رسانه روز پنجشنبه صورت پذیرد و قرار است دعوت نامه ها روز دوشنبه و سه شنبه توسط ستاد جشنواره تحویل داده شود.

وی همچنین اظهار کرد: امیدواریم در آینده نزدیک، نمایش‌هایی هم برای عموم مردم داشته باشیم.

بنا براین گزارش ستاد اجرایی جشنواره در حال آماده سازی دعوت نامه ها برای نمایش روز پنجشنبه است.

در این رابطه سیداحد میکاییل زاده مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی جشنواره فیلم فجر اظهار کرد: سیستم نمایش فعلی برج میلاد امکان نمایش فیلم محمد (ص) را ندارد و جایگزینی سیستم مناسب حداقل 24 ساعت زمان می برد.

وی یادآور شد: این امر تا 23 بهمن به دلیل برنامه ریزی نمایش فیلم ها در برج میلاد امکان ندارد و از پنجشنبه 23 بهمن برج میلاد در اختیار جشنواره موسیقی فجر بوده و بلیت های این رویداد نیز پیش فروش شده است. لذا برنامه ریزی کردیم همه منتقدان و نمایندگان رسانه‌های دعوت شده به جشنواره فیلم فجر بتوانند 23 بهمن به تماشای این اثر سینمایی بنشینند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

7  ×    =  49