کاهش سرعت در آزاد راه تهران – کرج-قزوین

حسین رحمت پور رییس روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان البرز روز شنبه اعلام کرد: طبق مصوبه شورای ترافیک کشور، سرعت خودروها دراین مسیر از محدوده شهر تهران تا بعد از پل شهرجدید هشتگرد دراستان البرز، 100 کیلومتر در ساعت تعیین شده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،اداره کل راه و شهرسازی استان البرز از کاهش سرعت خودروها در آزاد راه تهران – کرج – قزوین خبرداد.

به گزارش ایرنا، حسین رحمت پور رییس روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان البرز روز شنبه اعلام کرد: طبق مصوبه شورای ترافیک کشور، سرعت خودروها دراین مسیر از محدوده شهر تهران تا بعد از پل شهرجدید هشتگرد دراستان البرز، 100 کیلومتر در ساعت تعیین شده است.

وی افزود: پیش ازاین ، سرعت خودروها در این محدوده 120 کیلومتر تعیین شده بود که به منظور پیشگیری از حوادث رانندگی میزان سرعت خودروها ، کاهش داده شد.

رحمت پور گفت: از این پس رانندگان موظف به رعایت این سرعت در محدوده تعیین شده هستند.

وی با اشاره به اینکه استان البرز درسال جاری توانست به رتبه نخست در کاهش تصادفات و تلفات جاده ای دست یابد، افزود: ازرانندگان انتظار می رود با رعایت نکات ایمنی

در جاده ها به ویژه بزرگراه و آزاد راه تهران – کرج – قزوین از حوادث رانندگی پیشگیری کنند.

بزرگراه و آزاد راه تهران ، کرج – قزوین یکی از محورهای پرترافیک کشور محسوب می شود که در روزهای تعطیل میزان تردد خودروها در آن افزایش می یابد.
 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

93  ⁄    =  31