محبوب ترین ایرانی در الاهلی

علی کریمی، جواد کاظمیان، فرهاد مجیدی، میلاد میداوودی، مهرزاد معدنچی و هاشم حیدری، 6 مرد دیگری بودند که در ادوار مختلف برای الاهلی بازی کردند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،از "ورزش سه"، 5 بازیکن از محبوب ترین مردان تاریخ استقلال و 3 مرد از ستارگان تاریخ پرسپولیس در تیم فوتبال الاهلی امارات در ادوار مختلف بازی کرده اند.

حسن روشن اولین مرد ایرانی در تیم الاهلی دبی بوده است، حسن نظری هم با درخواست حسن روشن به تیم الاهلی آمد، این 2 در کنار هم 2 سال در تیم الاهلی توپ زدند، جالب اینکه حسن روشن و نظری که تاج با هم بر سر بازوبند کاپیتانی درگیری داشتند در اینجا تبدیل به 2 همبازی خوب با درک متقابل شدند. روشن می‌ گوید با آمدن نظری، قدرت من و تاثیر عملکردم در این تیم 2 برابر شد.

علی کریمی، جواد کاظمیان، فرهاد مجیدی، میلاد میداوودی، مهرزاد معدنچی و هاشم حیدری، 6 مرد دیگری بودند که در ادوار مختلف برای الاهلی بازی کردند. علی کریمی دوران اوج فوتبالش را در الاهلی سپری کرد. او با این تیم مرد سال فوتبال آسیا 2004، بهترین بازیکن لیگ امارات و 2 بار آقای گل لیگ امارات شد. اعتبار فوتبالی و محبوبیت علی کریمی چنان بوده که شهردار دبی «قاسم سلطان» ضمن تمجید از کریمی و ابراز میزان علاقه مندیش علی کریمی را فرزند خوانده محبوب خود خواند.

الاهلی امارات در کادرفنی تیم های پایه خود هم مردانی چون چنگیز، عبدالرضا برزگری، توتونچی و همین حسن آقای روشن را داشته است.

نام ایرانی های الاهلی همیشه در ویترین خاطرات این باشگاه ثبت است.

منبع:ورزش سه

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

72  ⁄    =  8