واکنش قلعه نویی به ماجرای خوشحالی در دربی

حمید توسلی ؛ او وکیل امیر قلعه نویی ، سرمربی استقلال است. کسی که بعد از رد شکایت موکلش از جواد نکونام ، می گوید:«صادر نشدن قرار مجرمیت برای نکونام از نظر ما غیر عادلانه است.»

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، حمید توسلی وکیل امیر قلعه نویی در پرونده شکایت از جواد نکونام در گفت و گو با خبرآنلاین درباره قرار منع تعقیب برای کاپیتان تیم ملی گفت:«ما بر اساس روح قوانین هر کارشناس دیگری هم بود ، صادر نشدن قرار مجرمیت در این پرونده را عادلانه نمی دانست. ما مستندات مان را ارائه داده بودیم و انتظارمان این بود که پرونده به دادگاه ارائه شود.»

این وکیل دادگستری درباره دلایلش برای غیر عادلانه خواندن رای دادسرای ویژه رسیدگی به جرایم ورزشی می گوید:« ببینید بر اساس قانون رسیدگی به پرونده های مطبوعاتی ، شاکی برای ارائه شکایت به متن چاپ شده استناد می کند و ما با ارائه متن مصاحبه آقای نکونام به دادگاه ، مواردی که از نظرمان موارد اتهامی بودند را هایلایت کردیم و بر اساس آنها شکایتنامه مان را نوشتیم. حالا این طرف دیگر دعوا است که باید با مدارکی که ارائه می کند ، به اتهامات ما پاسخ بدهد.پس نوشته شدن این عبارت که{ قرار منع تعقیب به دلیل کافی نبودن مدارک صادر شده است.} از نظر حقوقی قابل قبول نیست.»

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

5  +  1  =