نظر قلعه نویی درباره عملکرد تیمش در سالی که گذشت

قبل از جام ملت‌ها برخی مسائل ما را اذیت می‌کرد اما بعدش به وحدت فکری رسیدیم. برخی شیطنت می‌کردند و جلسه می‌گذاشتند و از حربه تیم ملی علیه ما استفاده می‌کردند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،ایسنا نوشت:امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال شرایط تیمش را خوب توصیف کرد و گفت: چهار بازیکن ما در تیم ملی هستند، دو بازیکن در تیم امید داریم و مگویان هم با ما نیست. هفت بازیکن را اگر از 18 بازیکن تیم کم کنید فقط 11 نفر می‌ماند. آیا با 11 نفر می‌شود کار تاکتیکی کرد؟ این در حالی است که سایر تیم‌ها با بیشتر نفرات‌شان کار می‌کنند. جالب این است که غایبان ما 72 ساعت قبل از بازی با فولاد می‌رسند.

 
وی درباره عملکرد تیمش در سالی که گذشت نیز گفت: فراز و نشیب زیادی داشتیم. قبل از جام ملت‌ها برخی مسائل ما را اذیت می‌کرد اما بعدش به وحدت فکری رسیدیم. برخی شیطنت می‌کردند و جلسه می‌گذاشتند و از حربه تیم ملی علیه ما استفاده می‌کردند.

قلعه‌نویی در ادامه گفت: در سال جدید فقط به هفت بازی پیش رو فکر می‌کنیم تا خدا چه برای ما بخواهد!

وی درباره بحث خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس هم گفت: با برنامه‌ای که ریخته‌اند بعید است کار به انجام برسد. در استقلال و پرسپولیس باید همان برنامه‌ای اجرا شود که اسلامیان در سپاهان انجام داد.

سرمربی استقلال در پایان درباره تیم ملی گفت: امیدوارم موفق شود!

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  7  =  1