بازتاب شادی هسته ای مردم ایران در روزنامه های جهان (+عکس)

در پی دو شب شادمانی برخی از مردم در شهرهای مختلف ایران همزمان با اعلام بیانیه لوزان بسیاری از روزنامه های منطقه و جهان این موضوع را در صفحه نخست خود بازتاب دادند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک،بسیاری از روزنامه های اروپایی با انتشار تصاویری از شادمانی مردم ایران از تفاهم هسته ای، این شادی و احساس رضایت را در کنار خشم رژیم اسراییل از بیانیه لوزان مورد توجه قرار داده اند.

تفاهم هسته ای لوزان سوییس بین ایران و قدرت های جهانی بازتاب بسیار گسترده ای در دو روز گذشته در رسانه های جهانی داشته است و غالب رسانه های مکتوب دنیا این موضوع را به عنوان تیتر یا عکس نخست در صفحه یک خود دیده اند.
در پی دو شب شادمانی برخی از مردم در شهرهای مختلف ایران همزمان با اعلام بیانیه لوزان بسیاری از روزنامه های منطقه و جهان این موضوع را در صفحه نخست خود بازتاب دادند.

رسانه های آمریکایی ، عربی ، ترکیه و بسیاری از روزنامه های چاپ اروپا و شرق آسیا با انتشار تصاویری از شادمانی مردم از تفاهم سیاسی لوزان سوییس ، شادمانی مردم ایران را از نتایج مذاکرات هسته ای بازتاب داده اند و بسیاری از روزنامه های اروپایی با انتشار تصاویری از شادمانی مردم ایران از تفاهم هسته ای، این شادی و احساس رضایت را در کنار خشم رژیم اسراییل از بیانیه لوزان مورد توجه قرار داده اند.

لازم به ذکر است که این صفحات نخست در دومین روز پس از توافق لوزان است و روز های جمعه و شنبه تیتر نخست ، سرمقاله ها و گزارش های اصلی صفحات نخست روزنامه های جهان به بازتاب تفاهم سیاسی – هسته ای لوزان سوییس و تحلیل پیامدهای منطقه ای و جهانی آن اختصاص داشت و این موج خبری همچنان ادامه دارد.

در زیر بخشی از این بازتاب ها که در غالب انتشار تصاویر شادمانی مردم ایران از تفاهم هسته ای لوزان در صفحه نخست روزنامه های پرتیراژ جهانی در روز شنبه است ، می آید:

 

"لااستامپا" ایتالیا: جشن هسته ای در تهران، خشم  در اورشلیم

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

62  ⁄  31  =