هنوز نیمی از بدهی بابک زنجانی پرداخت نشده

دبیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور گفت: همچنان نیمی از 2 میلیارد دلار، حساب خارج از کشور بابک زنجانی، به خزانه، واریز نشده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک  کاظم پالیزدار روز چهارشنبه در نشست رسیدگی و ساماندهی به ساخت و سازهای غیرمجاز استان البرز گفت: امروز مفاسد اقتصادی موریانه‌وار وارد نظام اقتصادی کشور را تحت تاثیر قرار داده  که در این راستا، دولت در مبارزه با مفاسد اقتصادی هیچ خط قرمزی ندارد و جدی و قاطعانه باآن برخورد خواهد کرد.

دبیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی کشور در ادامه تاکید کرد: تاکنون رویکرد مسوولان در برخورد با مفاسد اقتصادی، شناسایی ریشه‌های فساد اقتصادی بوده و از امروز باید در تلاش برای پیشگیری از این موضوع و معضل مهم در کشور باشیم.

وی با بیان اینکه رتبه کشور در شاخص ادراک فساد در جهان بالا بوده، ادامه داد: ایران در بین 177 کشورجهان رتبه 136 را دارد.

وی در ادامه، با اشاره به بی‌اعتمادی مردم در مواجه با بروز مفاسد اقتصادی کشور، گفت: دولت در مبارزه با مفاسد اقتصادی، زمین خواری و موسسات مالی غیر مجاز ،کوتاه نخواهد آمد و از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد کرد.

پالیزدار با اشاره به لزوم شفافیت در فعالیت‌های اجرایی کشور و تشکیل ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی از سوی سه قوه قضاییه مجریه و مقننه پس از فرمان مقام معظم رهبری  خاطرنشان کرد: اقدامات پیشگیرانه، اولویت برنامه‌های دولت برای مقابله با پدید شوم فساد در لایه‌های مختلف کشور است.
منبع: ایلنا

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

20  ⁄    =  4