جنگ بین دایی و قلعه نویی سر این چند نفر بود

حامد لک، قاسم دهنوی، فرزاد حاتمی، هاشم بیک زاده، کریم انصاری فرد، امیرحسین صادقی و پاشنکو؛ این ها بازیکنان باقی مانده سرشناس در مسیر نقل و انتقالات هستند و البته جلال حسینی که هنوز قراردادش با نفت را ثبت نکرده تا بمبی باشد با قابلیت انفجار تا لحظه آخر.

 علی دایی و امیر قلعه نویی خیلی دیر وارد بازار نقل و انتقالات شدند و باید در 72 ساعت تیم ببندند و این کارشان را به هم گره زده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک از خبرآنلاین؛ علی دایی و امیر قلعه نویی در یک روز به لیگ برتر برگشتند. دو مربی سرشناس فوتبال ایران که با دو مالک ثروتمند از دو شهر نزدیک به پایتخت به لیگ برگشتند، برای تبدیل شدن به مدعی در لیگ کاری دشوار دارند.

 بیس این دو تیم برای ماندن در لیگ بوده و همیشه اسیر بی پولی بودند اما امسال انگار می خواهند برای ماندن بجنگند. شرایط این قدر سخت است که حتی قلعه نویی برای بستن تیمش حاضر شده پا روی اختلافات قبلی اش بگذارد اما تعداد کم بازیکنان طراز لیگ برتری سبب شده تا انتخاب های این دو محدود باشد و ندانند چه باید بکنند. آنها حالا چند انتخاب بیشتر ندارد.

حامد لک، قاسم دهنوی، فرزاد حاتمی، هاشم بیک زاده، کریم انصاری فرد، امیرحسین صادقی و پاشنکو؛ این ها بازیکنان باقی مانده سرشناس در مسیر نقل و انتقالات هستند و البته جلال حسینی که هنوز قراردادش با نفت را ثبت نکرده تا بمبی باشد با قابلیت انفجار تا لحظه آخر. دایی و قلعه نویی هر دو جلال و انصاری فرد را می خواهند ، هاشم به کارشان می آید و صادقی را هم زیر نظر دارند. به دهنوی اعتماد ندارند اما در شرایط لزوم باید به او فکر کنند و فرزاد حاتمی هم در این شرایط می تواند از بحران نجات شان دهد. در این بازار رو به پایان، دعوای سختی سر خرید بازیکن به پا می شود و هر کس پولش نقدتر باشد موفق تر می شود!

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ×  7  =  63