پالایشگاه بندرعباس آماده برگشت به تالار شیشه‌ای

شرکت پالایش نفت بندر عباس بعد از مدت‌ها تاخیر، اطلاعات سه ماهه خود را به بازار ارائه داد و آماده برگشت به تالار شیشه‌ای شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، شرکت پالایشگاه نفت بندرعباس که به دلیل تاخیر در ارسال اطلاعات سه ماهه با توقف نماد مواجه شده بود، در معاملات امروز بورس تهران، اطلاعات میان‌دوره ای خود را دیرتر از سایر پالایشگاه ها ارائه داد و آماده بازگشایی نماد در روز آینده شد.

بر اساس اطلاعات حسابرسی نشده، این شرکت برای سه ماهه اول امسال به ازای هر سهم 39 ریال سود اعلام کرد و پیش بینی سود خود را نسبت به سه ماهه اول سال گذشته با کاهش 71 درصدی مواجه کرده و در سه ماه نخست امسال تنها موفق به پوشش 18.75 درصد سود هر سهم خود شده است.

اطلاعات سه ماهه شبندر در حالی امروز به بازار ارائه شد که تا پایان زمان معاملات پیغامی مبنی بر بازگشایی نماد این شرکت صادر نشد و احتمالا اهالی تالار شیشه ای در معاملات فردا شاهد بازگشایی این نماد مطرح بورسی خواهند بود.

به گزارش ایسنا، نماد پالایشگاه بندرعباس همانند سایر پالایشگاه های حاضر در بورس و فرابورس از 29 تیر ماه به منظور برگزاری مجمع سالانه متوقف شد که در این میان مجمع پالایشگاه بندرعباس بعد از دو بار تنفس در روز 28 مرداد ماه برگزار شد.

انتهای پیام

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

90  ⁄    =  15