آخرین مهلت ارسال مقاله به کنفرانس «فناوری اطلاعات در صنایع نفت و گاز»

چهارمین کنفرانس و نمایشگاه «فناوری اطلاعات و ارتباطات در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی»، سوم و چهارم آذرماه امسال در مرکز همایش‌های بین‌المللی شهید بهشتی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا، این کنفرانس و نمایشگاه با توجه به اهداف کلان و سند چشم‌انداز توسعه صنعت نفت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، با هدف شناخت و ارزیابی دستاوردها و پیشرفتهای فناوری اطلاعات و ارتباطات، ارائه توانمندی‌های موجود و نیز بررسی چالش‌های فراروی توسعه بهره‌گیری از این فناوری‌ها برگزار می‌شود.

مدیریت فاوا در نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، سامانه‌های تخصصی فاوا در صنعت نفت، سامانه‌های صنایع بالادستی نفت و گاز، سامانه‌های صنایع پایین دستی (پالایش، پتروشیمی، توزیع) و سامانه‌های معاملات بین‌المللی، راهکارهای عمومی فاوا در صنعت نفت، سخت افزار و شبکه در صنعت نفت و مخابرات و ارتباطات در صنعت نفت از محورهای اصلی برگزاری این کنفرانس است.

بر اساس اعلام مدیریت برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران، آخرین مهلت ارسال متن چکیده مقالات به این کنفرانس، دهم مهرماه و پایان ثبت نام برای ارائه دهندگان مقاله، دهم آبان ماه امسال است.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.petroict.com مراجعه کنند.

انتهای پیام

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

2  ×    =  20