برنامه تالارهای نمایشی تئاتر شهر در ماه‌های بهمن و اسفند اعلام شد

مجموعه تئاتر شهر با پایان گرفتن سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر میزبان پنج اثر نمایشی در تالار های مختلف خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک
تالار های مختلف مجموعه تئاتر شهر با پایان گرفتن سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاترفجر از روز پنجشنبه پانزدهم بهمن ماه میزبان پنج اثر نمایشی جدید خواهد بود.

«چمدان» عنوان اثر نمایشی جدیدی به نوشته و کارگردانی فرهاد آییش است که از روز سه شنبه ۲۰ بهمن ماه ساعت ۱۹:۳۰ در تالار اصلی به صحنه می رود. در تالار چهارسو نمایش «دیوان غربی – شرقی» به نویسندگی و کارگردانی محسن حسینی از روز پنجشنبه ۱۵ بهمن ماه ساعت ۱۹:۳۰ اجرای خود را آغاز می کند.

نمایش «کوپن» به نویسندگی سپیده خمسه نژاد و کارگردانی سید جواد روشن نیز از روز جمعه ۱۶ بهمن ماه ساعت ۱۷:۳۰ میزبان علاقه مندان تئاتر در تالار سایه خواهد بود.

«گنجفه» عنوان دیگر نمایشی است که از روز یکشنبه ۱۸ بهمن ماه ساعت ۲۰ به نویسندگی و کارگردانی نوشین تبریزی در تالار سایه پذیرای دوستداران تئاتر است.

در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر نیز از روز دوشنبه ۱۹ بهمن ماه نمایش «همتون منو میشناسین» به کارگردانی سامان ارسطو اجرای خود را آغاز می کند.
منبع: خبرگزاری مهر

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

7  ×  1  =