مرد سارق، چادر به سر در دام پلیس افتاد

فرماندهی انتظامی شهرستان زنجان گفت: مرد سارق چادر به سر، حین سرقت در یکی از مجتمع های مسکونی شهر زنجان در دام پلیس گرفتار شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک
سرهنگ ایرج خانی پور، روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: وقتی ماموران در جریان مفقود شدن کپسول های آتش نشانی یکی از مجتمع های مسکونی شهر زنجان قرار گرفتند، به صورت نامحسوس محوطه مجتمع را زیر نظر گرفتند تا بلکه راز این سرقت ها که اهالی را نگران کرده بود برملا شود.

وی با بیان اینکه ماموران انتظامی به یک زن چادری که وارد مجتمع می شد مشکوک و حرکات او را زیر نظر قرار دادند، اظهار کرد: رفتار این مرد زن نما باعث شد تا ماموران فرد مظنون را به داخل خودرو هدایت کرده و پی به راز چادر و سرقت کپسول آتش نشانی این مجتمع مسکونی پی ببرند.

خانی پور، افزود: این سارق که حدود 34 ساله به نظر می رسید به منظور بازجویی و تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل شد و اعتراف به سرقت چهار دستگاه کپسول شش کیلویی و یک دستگاه دوربین عکاسی از مجتمع های مسکونی کرد.

وی تصریح کرد: این سارق که با استفاده از شگرد سرکردن چادر و حمل یک چمدان دست به سرقت می زد، ظهر پنجشنبه /21بهمن جاری/ از سوی پلیس زنجان دستگیر شد.
منبع: ایرنا

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

72  ⁄  9  =