ایران کیش گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت دریافت کرد

شرکت کارت اعتباری ایران کیش موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008 شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، شرکت کارت اعتباری ایران کیش موفق به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2008 شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران کیش، این شرکت با هدف بهبود کیفیت خدمات خود با استقرار و پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت براساس استاندارد بین المللی ISO9001:2008 در روز هشتم اسفند ماه سال جاری توسط ممیزان شرکت IMQ، مورد ارزیابی قرار گرفت و توانست گواهینامه‌ مربوطه را دریافت کند.

استاندارد ایزو 9001 نحوه مدیریت بر سازمان برای تامین نیازمندیها و انتظارات مشتری و الزامات قانونی را در برمی‌گیرد و مستقل از اندازه سازمان و نوع محصول یا خدمت برای کلیه بنگاه ها و موسسات انتفاعی و غیر انتفاعی کاربرد دارد. این استاندارد الزاماتی برای طرح ریزی و اجرای سیستم مدیریت کیفیت سازمان را بیان می‌کند، که با تمرکز بر کلیه فرایندهای و فعالیتهای موثر در کسب و کار (نه تنها محصولات و خدمات جاری) حداقل شرایط و تمهیدات لازم برای موفقیت و تعالی سازمان فراهم شود.

تیم ممیزی شرکت توسعه بین الملل مرزبان کیفیت پارس کیش (IMQ) ایتالیا که از معتبرترین شرکت‌های بین‌المللی در زمینه اعطای گواهینامه‌های استاندارد است، پس از ممیزی تمام واحدهای ایران کیش این شرکت را شایسته دریافت گواهی نامه مذکور دانست.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

54  −  51  =