فناورانه ترین هتل‌های جهان ببینید (عکس)

تِک بازان و اینترنت بازان برای سفرهای خود نیز مجهز به فناورانه ترین ابزار هستند و برای راحتی بیشتر اغلب به دنبال هتل‌های مجهز به های-تک هستند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از خبر آنلاین در این مطلب سعی می‌کنیم 12هتل برتر و مجهز به ابزار فناورانه را برای شما دیوانگان های-تِک معرفی کنیم:

هتل Aloft Cupertinoدر کالیفرنیا  مجهز به ربات پیش‌خدمت  بنام Botlr که حوله رابرای خشک‌کردن خود در کنار استخر در اختیار شما قرار می‌دهد.همچنین خوراکی هم بهدرب اتاق شما می‌آورد. همچنین به شما تلفن زده تا دلیوری را به شما اطلاع دهد. اتاق‌ها مجهز به اپل تی وی هستند و شبی 130 دلار به بالا است.

 

 

 

هتل Yotel در نیویورک / مجهز به ربات Yobot که اسباب و اثاثیه شما را در امنیت کامل جانمایی می‌کند. با دادن پین کد و اسمتان می‌توانید اثاثیه خود را پس گیرید. طراحی اتاق نیز طوری تعریف شده که فضای اضافی را با تختخواب هوشمند و قابل تنظیم به شما می‌دهد./ شبی 135 دلار به بالا

 

 

 

هتل 1000 سیاتل / مجهز به سالن گلف مجازی با بهترین امکانات فناورانه که 680 سنسور آن را کنترل می‌کند. نکته جالب مجهز بودن اتاق‌ها به سنسور حرارتی انسانی که بر اساس آن هتل دار متوجه می‌شود که مسافر داخل اتاق بوده و نباید وارد شود. بهترین دمای اتاق را برای شما تنظیم می‌کند و شبی 250 دلار به بالاست.

 

 

هتل CityHub آمستردام / با شبی 40 تا 60 دلار می‌توانید از این مینی هتل برای استراحت شبانه با بهترین امکانات فناورانه استفاده کنید. 50 اتاقک با تختخواب دوبل در کنار وای فای، سرویس استریمینگ صوتی مجهز به جدیدترین آهنگ‌ها و آلبوم کامل موسیقی که با اپلیکیشن مخصوص کنترل می‌شود. تعبیه پنجره‌های مخصوص جلوی خفگی احساسی شما رأی می‌گیرد

 

 

هتل دبلیو در سنتوسا کو سنگاپور / مجهز به اسپیکرهای زیر آب در استخر هتل که می توانید حین شنا کردن موسیقی زیر آبی نیز گوش کنید! نورپردازی ال ای دی، آی پد در هر اتاق و سایر ابزار فناورانه شمار را ترغیب به پرداخت دست کم 273 دلار برای هر شب خواهد کرد.

 

 

 

هتل The Weird ژاپن / واقع در جنوب غرب ساسیبو که بوسیله ربات‌ها اداره می‌شود. ربات دایناسوری نیز وجود دارد که به زبان انگلیسی صحبت می‌کند. دستیار رباتیک نیز در هر اتاق شما را از رستوران‌ها و رخدادهای فرهنگی-هنری نزدیک هتل آگاه می‌سازد. شبی 350 دلار باید بپردازید و هر چند اسباب و اثاثیه شما را ربات‌ها می‌آورند، اما کارگران هتل به شما کمک نهایی را خواهند کرد.

 

 

 

هتل Blow Up Hall 5050 در لهستان / هتل قسمت پذیرش ندارد و درب‌ها با پسورد دیجیتالی که روی آیفونتان از قبل ارسال شده، باز می‌شود. هنرهای دیجیتالی در سرتاسر هتل دیده می‌شود و شبی 103 دلار باید بپردازید.

 

هتل J House Greenwich در کنکتیکت / پیشرفته‌ترین سیستم دستشویی و حمام را با دو تلویزیون 55 اینچی خواهید داشت. تصفیه کننده هوا، صندلی‌های برقی گرمکن از جمله امکانات داخل دستشویی و حمام هتل است که شبی 193 دلار باید بپردازید. از طریق آی پد می‌توانید دمای اتاق را تنظیم کرده، چراغ‌ها را روشن و خاموش کنید و هر چیزی را که دوست دارید سفارش دهید.

 

 

 

هتل CitizenM نیویورک / از طریق تبلت می‌توانید تلویزیون، پنجره‌ها، دمای اتاق، روشنایی و سیستم صوتی هشدار دهنده را مدیریت کنید. سرویس ورود و خروج هتل نیز آنلاین است و شبی 160 دلار باید بپردازید.

 

 

مینی هتل در کاونت گاردن لندن / شبی 82 دلار / با دانلود اپلیکیشن مخصوص می‌توانید دمای اتاق، سرعت فن، روشنایی و تلویزیون را مدیریت کنید. قرار دادن نشانه مزاحم نشوید جلوی درب اتاق نیز از طریق همین اپ انجام می‌شود. اپلیکیشن مخصوص اجازه سرچ نزدیک‌ترین هتل‌ها و مکان‌های تفریحی را به شما می‌دهد. تلویزیون هوشمند 40 اینچی نیز زیر تختخواب است که با فشار دکمه سر جای خود قرار گرفته و فیلم‌های دلخواه را نشان می‌دهد.

 

 

 

 

مرکز تفریحی آریا در لاس وگاس و شبی 167 دلار / مجهز به اتاق‌های هوشمند که ورود شما را تشخیص می‌دهد، آهنگ برایتان می‌گذارد، تلویزیون را روشن می‌کند، هوا را مطابق سلیقه شما تنظیم می‌کند. همه چیز کنترلی با تاچ اسکرین انجام می‌شود.

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

61  −    =  52