اعتماد مشتریان سرمایه اجتماعی بانک است

لله گانی

مدیر عامل بانک صادرات ایران:مدیر عامل بانک صادرات ایران در سفر به استان کرمان ضمن دیدار با فعالان اقتصادي از اعتماد به این بانک به عنوان سرمایه ارزشمند اجتماعی و معنوی تعبیر کرد و ضرورت صیانت از این سرمایه را خاطر نشان ساخت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک اسماعيل لـله گاني مدیر عامل این بانک، در ديدار با جمعی از فعالان اقتصادي آن استان با اشاره به جایگاه و نقش مشتریان در بانك گفت: پشتوانه عظیم مردمی که بانک صادرات از آن برخوردار است وظیفه و رسالت تک تک مدیران و کارکنان شاغل در این بنگاه بزرگ اقتصادی را  برای ارتقای کمی و کیفی خدمات مضاعف نموده است.

 وی افزود: برای دستیابی به رضایتمندی بیش از پیش  مشتریان  سیاست های خود را با هدف خلق حداکثر ارزش افزوده برای مشتریان به ویژه فعالین بخش اقتصادی تنظیم و اجرا می کنیم  و از همه امکانات و قابلیت ها برای حصول به بهترین سطح ارایه خدمات بهره می بریم.

مدير عامل با اشاره به اهميت و نقش بانك ها در ايجاد رونق اقتصادي گفت: براي اينك بتوانيم نقش موثرتري در ايجاد رونق اقتصادي داشته باشيم متناسب با نياز هر صنف و فعالیت اقتصادی بسته اعتباري طراحي و به اجرا گذاشته ايم. در اين زمينه کارشناسان این بانک ضمن در نظر گرفتن استانداردها و معیارهای فعالیت صنوف و به اقتضای شرایط بسته های حمایتی تدوین نموده است که ضمن هماهنگی و بتدریج رونمایی می شود.

لـله گانی با اشاره به تدوین بسته سیاست اعتباری در بانک صادرات ایران گفت: استانهای گوناگون از پتانسیل های منحصر بفردی برخوردارند و به منظور استفاده از قابلیت های منطقه ای و درچارچوب رویکرد اقتصاد مقاومتی  اقدام به تدوین بسته اعتباري برای  رونق تولید و اشتغال  شده که به شعب نیز اعلام گردیده است.

 مدیر عامل بانک صادرات ایران تصریح کرد: استان کرمان از نظر دارابودن معادن، استقرار صنایع بزرگ و همچنین فعال بودن بخش  کشاورزی در زمره استانهایی است که می تواند در تولید ناخالص داخلی سهم ویژه ای داشته باشد و بانک صادرات از همه توان خود برای رشد و توسعه اقتصادی این استان استفاده خواهد کرد.

 وی با اشاره به  توانمندي و قابليت هاي اين بانك در بخش هاي مختلف اضافه کرد: بانك صادرات ايران داراي قابليت و توانمندي هاي گسترده اي در حوزه هاي مختلف از جمله گستردگي شعب در داخل و خارج از كشور، بسترهاي الكترونيكي  و مهم تر از همه نیروهای خلاق و توانمند است که  همه آنها در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری بسیج شده اند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

50  +    =  52