برگزاری اولین همایش ملی رویارویی با جرائم سایبری، چالش‌ها و راه‌کارها

از سوی پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات صورت می‌‌گیرد:

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات از برگزاری اولین “همایش ملی رویارویی با جرائم سایبری، چالش‌ها و راه‌کارها” خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، سردار سید کمال هادیانفر تصریح‌کرد: هدف از برگزاری “همایش ملی رویارویی با جرائم سایبری، چالش‌ها و راه‌کارها” ایجاد فضای نوآوری و تولید علم در عرصه تامین امنیت و ایمنی فضای سایبر، شناخت کاستی‌ها و چالش‌های فضای سایبر، دست‌یابی به راهکارهای مطلوب، ایجاد بسترهای مناسب در پی‌جویی مؤثر جرائم سایبری و از بین بردن موانع‌و مشکلات موجود می‌باشد.

رئیس پلیس فتا ناجا با دعوت از تمامی اساتید، نخبگان و دانشجویان گرامی برای شرکت و ارائه مقاله در”همایش ملی رویارویی با جرائم سایبری، چالش‌ها و راه‌کارها” گفت: این عزیزان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت پلیس فتا ناجا به آدرس www.CyberPolice.ir قسمت همایش رویارویی با جرائم سایبری؛ چالش‌ها و راه‌کارها اقدامات و تحقیقات علمی خود را آغاز نماید تا ان‌شاءالله شاهد یک حرکت علمی و استاندارد برای مدیریت و تأمین امنیت و ایمنی فضای سایبر برای کاربران قانون‌مدار آن باشیم.

وی با اشاره به این‌که برای مدیریت و دریافت مقالات این همایش و اطلاع‌رسانی مناسب در وب‌سایت پلیس فتا ناجا پیش‌بینی و برنامه‌ریزی لازم صورت پذیرفته است، گفت: لینک همایش در سایت پلیس فتا از تاریخ 21/06/1395 به‌صورت فعال در خدمت هم‌وطنان، اساتید، نخبگان و دانشجویان گرامی می‌باشد.

سردار هادیانفر افزود: لذا با توجه به این چالش‌ها و کاستی‌ها اولین “همایش ملی رویارویی با جرائم سایبری، چالش‌ها و راه‌کارها” از سوی پلیس فتا ناجا در اسفند ماه سال جاری در محل مجموعه فرهنگی الغدیر دانشگاه علوم انتظامی امین برگزار می‌شود.

شایان ذکر است سردار سید کمال هادیانفر به عنوان ریاست اولین “همایش ملی رویارویی با جرائم سایبری، چالش‌ها و راه‌کارها” می‌باشد و دکتر حسین میرمحمدصادقی استاد دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی و معاون حقوقی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام به عنوان دبیر علمی “همایش ملی رویارویی با جرائم سایبری، چالش‌ها و راه‌کارها” است.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

4  ×  5  =