خدمات قابل انجام با خودپردازهای بانک سینا

با استفاده از دستگاه های خودپرداز بانک سینا، خدمات متنوعی قابل انجام است که در تسهیل عملیات بانکی مورد نظر مشتریان نقش موثری ایفا می نماید.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بانک سینا، با استفاده از این دستگاه ها ضمن برداشت وجه روزانه می توان نسبت به انجام انتقال وجه از طریق کارت های بانک سینا به سپرده های خود یا دیگران در این بانک اقدام نمود و همچنین انتقال وجه کارت به کارت داخلی بانک سینا و کارت های شتابی را انجام داد. با توجه به آنکه بانک سینا از انتقال وجه سه جانبه نیز پشتیبانی می کند، بنابراین از طریق کارت های سایر بانکها نیز می توان به کارت های بانکی عضو شبکه شتاب از طریق دستگاه های خودپرداز این بانک انتقال وجه داد.

همچنین با خودپردازهای بانک سینا می توانیم قبض پرداخت کنیم، شارژ انواع سیم کارت های اعتباری را بخریم، به موسسات خیریه کمک کنیم و جرایم راهنمایی و رانندگی را پرداخت نماییم.

امکان تغییر رمز، دریافت موجودی (کارت بانک سینا و کارتهای شبکه شتاب) و صورتحساب (کارت بانک سینا) و پرداخت اقساط تسهیلات بانک سینا با استفاده از کارت های این بانک و کارت سایر بانک های عضو شبکه شتاب از دیگر خدمات قابل ارائه توسط دستگاه های خودپرداز بانک سینا محسوب می گردد.

همچنین بدون همراه داشتن کارت بانک سینا می توان نسبت به مسدود نمودن کارت، دریافت شماره شبا و استعلام قبوض از طریق این دستگاه ها اقدام کرد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  −  3  =  6