افتتاح بیست و سومین المپیاد ورزشی کارکنان بانک ملی

در مرکز آموزشی و رفاهی بابلسر آغاز شد:

مراسم افتتاحیه بیست و سومین جشنواره ورزشی کارکنان بانک ملی ایران در مرکز آموزشی و رفاهی بابلسر آغاز شد .

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بانک ملی، مراسم افتتاحیه بیست و سومین جشنواره ورزشی کارکنان بانک ملی ایران با حضور برات کریمی عضو هیات مدیره، حسین بارانی سرپرست معاونت منابع انسانی، مهرزاد ذاکری مدیر امور طرح و برنامه و جمعی از مسئولان بانک ملی ایران در مرکز آموزشی و رفاهی بابلسر آغاز شد .

کریمی با اشاره به اینکه امر به ورزش ، امر به معروف است گفت : ورزش باعث ایجاد نشاط و خوش خلقی و در نهایت سبب ارتقای روحیه خدمت می گردد ، بنابراین مدیران و مسئولان نیز به دنبال ترویج ورزش در کل بانک ملی ایران هستند .

عضو هیات مدیره ، داشتن رقابت سالم در ورزش را زمینه ساز رقابت صادقانه در ارائه خدمت به مردم دانست و ابراز داشت : بانک ملی ایران یک موسسه دولتی و مردمی است و همه کارکنان باید یکدل و یکصدا در جهت تکریم مشتریان و ارائه خدمت مطلوب به آن ها قدم بردارند .

سرپرست معاونت منابع انسانی نیز با گرامیداشت یاد و خاطره پهلوانان و پیشکسوتان ورزشی بانک ملی ایران ابراز داشت : ورزش ذاتاً یک کار گروهی است و این کار گروهی ، همدلی، مودت و یکپارچگی را به ارمغان می آورد .
وی گفت: کارکنان با ورزش نه تنها سلامتی را کسب می کنند بلکه شادابی ، طراوت ، دوستی و صمیمیت را در زندگی و محل کار خود گسترش می‌دهند که همین امر باعث رشد و ارتقای بیشتر سازمان خواهد شد .

لازم به ذکر است این جشنواره ورزشی با شرکت 900 همکار ورزشکار از 31 استان کشور در 6 رشته ورزشی فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، شطرنج، شنا و دوومیدانی به مدت یک هفته برگزار می شود.

اهدای لوح تقدیر به تعدادی از ورزشکاران و مدال آوران ملی مرحله پایانی مراسم افتتاحیه بود .

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

63  ⁄    =  9