دکتر زالپور مدیرعامل جدید گروه مالی ملت شد

معارفه مدیرعامل جدید گروه مالی ملت با حضور مدیرعامل، رییس هیات مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک ملت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بانک ملت، هادی اخلاقی فیض آثار- مدیر عامل بانک ملت در مراسم معارفه مدیرعامل جدید گروه مالی ملت، با قدردانی از تلاش های قدمی در طول زمان تصدی پست مدیریت عاملی گروه مالی ملت، دکتر غلامرضا زالپور را به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت منصوب کرد.

مدیرعامل بانک ملت در این مراسم با اشاره به رویکردهای جدید بانک ملت و به تبع آن تغییر راهبردهای شرکت های زیرمجموعه، افزود: با توجه به اهمیت گروه مالی ملت، ترکیب اعضای هیات مدیره این شرکت دستخوش تغییر شده و سه نفر از اعضای هیات مدیره در کنار سرپرست حوزه مالی بانک ملت و مدیرعامل شرکت، به عضویت هیات مدیره درآمده اند تا بدین ترتیب این شرکت بتواند همراستا با بانک و با تکمیل زنجیره ارزش و افزایش سودآوری، نقش خود را به بهترین شکل ممکن ایفا کند.

وی با بیان این نکته که هر پنج عضو هیات مدیره با تاییدیه رسمی سازمان بورس، در این شرکت شروع به فعالیت کرده اند، ادامه داد: دکتر زالپور مدیرعامل جدید گروه مالی ملت، از چهره های جدید موجه بازار سرمایه و دارای شایستگی های فردی و حرفه ای لازم برای تصدی این پست هستند.

وی با بیان این نکته که مدیریت ارشد بانک ملت به آینده تمامی شرکت های گروه مالی ملت، امید زیادی دارد، خاطرنشان کرد: هدف از تشکیل این گروه، ایجاد ارزش افزوده بیشتر و به تبع آن افزایش سودآوری از طریق تعامل و ارتباط و استفاده از تمامی ظرفیت های بانک است.

مدیرعامل بانک ملت تاکید کرد: باید به عنوان یک مجموعه بزرگ اقتصادی، اقتصادی فکر کنیم و اقتصادی رفتار کنیم و لازمه این امر هم استفاده از تخصص گرایی در تمامی امور بانک است.

به گفته اخلاقی، گروه مالی ملت، مجموعه ای عظیم و با ظرفیت فراوان است که می تواند خیلی بیش از گذشته، کمک حال بانک باشد و در این راستا، هیات مدیره بانک نیز به صورت جدی از برنامه های توسعه ای این گروه، حمایت خواهد کرد.

وی با اشاره به این نکته که مجموعه بزرگ بانک ملت این ظرفیت را دارد که مثل گذشته، خوش بدرخشد، گفت: همه باید با دلی گرم، پشتوانه محکم و استفاده از تمامی ظرفیت های موجود، گام های رو به جلو برداریم و برگ زرین دیگری به کارنامه درخشان این بانک بیفزاییم.

محمد بیگدلی، رییس هیات مدیره بانک ملت نیز با تبریک به دکتر زالپور مدیرعامل جدید گروه مالی ملت، مسئولیت مدیریت این گروه را مسئولیتی سنگین خواند و گفت: گروه مالی ملت از مجموعه های تاثیرگذار است که بانک روی آن حساب ویژه ای باز کرده است.

وی اظهار امیدواری کرد که با همت جمعی در شرکت های تحت مدیریت این گروه، حجم درآمدهای غیرمشاع بانک بیش از پیش افزایش یابد و اهداف تعیین شده برای این شرکت ها، محقق شود.

غلامرضا زالپور، مدیرعامل گروه مالی ملت هم با قدردانی از اعتماد مدیرعامل بابت سپردن این مسئولیت سنگین به وی، تاکید کرد: این گروه یک شرکت بالغ از لحاظ مدت زمان فعالیت است که جای رشد زیادی دارد.

وی هدف از تاسیس این شرکت را حداکثر کردن ارزش دارایی های بانک از طریق ایجاد ارزش افزوده بیشتر خواند و گفت: کنترل های موثر بر مدیریت، بودجه و عملکرد شرکت های زیرمجموعه از طریق پایش های موثر، وظیفه اصلی این گروه است و در همین راستا، برنامه های شرکت ها بازنگری شده و اهداف جدیدی برای آنها تدوین و ابلاغ خواهد شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

60  −    =  57