موسسه اعتباری ثامن در آستانه دریافت مجوز نهایی

مديرعامل موسسه اعتباري ثامن گفت: با اتمام مراحل پذيره‌نويسي و دريافت مجوز مبارزه با پولشويي به‌زودي ثبت موسسه انجام مي‌شود. محمدابراهيم پورزرندي در بازديد از آذربايجان شرقي اظهار کرد: کارگروه‌هاي تخصصي در تمامي بخش‌هاي شرکت برای تبيين سياست‌هاي ثامن تشکيل و در حال برگزاري و پيگيري هستند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، پورزرندي به مجموع فعاليت‌هاي کارگروه‌هاي تخصصي ثامن اشاره کرد و افزود: مجموع آیين‌نامه‌هاي طراحي‌شده در کارگروه طراحي محصول در راستاي ايجاد طرح‌هاي انعطاف‌پذير تسهيلاتي و سپرده‌اي جديد در چارچوب قوانين بانک مرکزي در حال تدوين است که به‌زودي به شبکه ابلاغ مي‌شود. وي با تاکيد بر فروش املاک مازاد موسسه «ثامن» براي بازگرداندن منابع به چرخه ارائه خدمات، حفظ منابع موجود و افزايش نقدينگي را خواستار شد و گفت: مسير پيگيري و وصول مطالبات بايد از شعب آغاز و به سرانجام برسد و حتي بايد از ايجاد آن جلوگيري شود. عضو هیات‌مديره موسسه اعتباري ثامن پيگيري وصول مطالبات را اولويت اصلي کارکنان دانست و خاطرنشان کرد: برنامه‌ريزي‌ها بايد به‌گونه‌اي باشد که مطالبات معوق اعم از جاري و غير‌جاري تبديل به دارايي‌هاي مولد شده و مسير ارائه خدمات به سمت‌و‌سويي باشد که منجر به معوقات نشود. به گفته وي در راستاي تکميل زنجيره خدمات ارزش و تاسيس شرکت‌هاي جديد اقدامات لازم در حال انجام است. وي با اشاره به فراهم بودن زيرساخت IT براي اتصال به شبکه تصريح کرد: بايد با توجه به فراهم بودن بستر خدمات بانکي در بازار رقابت، سهم قابل‌توجهي در ارائه خدمات بانکداري الکترونيک و نوين به‌دست آوريم. مديرعامل موسسه اعتباري ثامن بر اهميت و جايگاه منابع انساني تاکيد کرد و گفت: آموزش نيروي انساني براساس استانداردهاي موجود، ايجاد شرکت‌ها و صندوق‌هاي طرح آتيه براي کارکنان اولويت اصلي شبکه است.

وي در همين رابطه ادامه داد: حضور نيروي متخصص و جوان در يک سازمان پويا و زنده امکان رقابت را در سيستم بانکي فراهم مي‌کند. وي بازاريابي را وظيفه تمامي مديران و کارکنان دانست و بيان کرد: بازاريابي صحيح، پويايي و شناخت نيازها را به همراه دارد و شناخت نياز مشتريان از کانال بازاريابي استخراج مي‌شود. وي در خاتمه با اشاره به ايجاد معاونت بين‌الملل در ثامن اضافه کرد: پس از اخذ مجوز موسسه در بخش بين‌المللي در خارج و داخل کشور شعب تخصصي در امور ارزي تاسيس و فعاليت خواهد کرد. معاون امور شعب موسسه اعتباري ثامن نیز با اشاره به اينکه نظم در يک سازمان پولي و مالي نقش بسيار مهمي دارد، افزود: براي دستيابي به اهداف و رشد موسسه، راهي جز رعايت انضباط در سيستم اداري نيست؛ چراکه انضباط رمز پيشرفت و بقای هر مجموعه‌اي است.عبدالکريم قوامي فر در پايان حروف تشکيل‌دهنده انضباط را مخفف ارادت و دوستي، نوآوري، ضابطه‌مندي، برنامه‌اي عمل کردن، اتکال به خدا و طراوت و شادابي معنا و اظهار اميدواري کرد که اين فرازها در «ثامن» نهادينه شود.

منبع:دنیای اقتصاد

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

81  −  71  =