طراحی آیفون ۸، متفاوت از آنچه فکر می‌کنید

منابع مطلع می‌گویند طراحی آیفون 8 تا بدان حد متفاوت از طراحی فعلی این گوشی یعنی مدل های آیفون 7 و آیفون 7 پلاس خواهد بود که هر ناظری را شگفت زده می کند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از بی جی آر، هدف اصل اپل از این تغییر طراحی جلب نظر کاربرانی است که دیگر از ظاهر تکراری این گوشی خسته شده اند و باریک تر شدن آیفون آنها را راضی نمی کند.

از سوی دیگر عرضه آیفون 8 با ده سالگی تولید این گوشی همزمان می شود و لذا اپل دوست دارد عرضه آیفون 8 را به رویدادی خاطره انگیز مبدل کند.

علاوه بر تغییر طراحی، قرار است سخت افزار داخلی آیفون نیز به طور اساسی تغییر کند، البته در این زمینه اطلاعات دقیقی در دسترس نیست. برخی منابع مطلع می گویند آیفون 8 جدید دارای نمایشگر OLED پیشرفته تر خواهد بود که تمامی سطح گوشی را در برمگی یرد و دکمه Home و اسکنر اثر انگشت هم در زیر نمایشگر قرار می گیرد.

قاب پشت این گوشی هم شیشه ای بوده و دیگر از آلومینیوم در طراحی آن خبری نخواهد بود. البته در لبه های بیرونی این گوشی مانند آیفون 4 باز هم از آلومینیوم استفاده خواهد شد.

استفاده از حسگرهای سه بعدی نسل جدید از دیگر ویژگی های آیفون 8 است. افزایش عمر باتری و قدرت آنتن دهی هم در دستور کار اپل خواهد بود.

منبع:فارس

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

35  ⁄    =  5