امضای تفاهم‌نامه همکاری بین بانک سپه و نیروی انتظامی

مدیرعامل بانک سپه گفت: طی تفاهم نامه همکاری بین بانک سپه و نیروی انتظامی، این بانک به کارکنان این نیرو و زیرمجموعه های آن قرض‌الحسنه ازدواج و تسهیلات خرد دیگر پرداخت می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، محمدکاظم چقازردی اظهارداشت: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت محترم تدبیر و امید و نیز نقش آفرینی موثر نیروی انتظامی در حفظ امنیت کشور و سختی کار آنها در راستای خدمات رسانی شایسته به مردم شریف ایران، این بانک در تلاش است تا با امکانات در اختیار خود به ارائه خدمات بانکی با هدف تأمین نیازهای مالی این نیروها اقدام کند.

وی با اظهار امیدواری نسبت به اینکه این تفاهم نامه بتواند در قالب ارائه تسهیلات، موجبات تأمین نیاز مالی پرسنل نیروی انتظامی را فراهم کند،به تقدیر از این نیروها که در راستای حفظ امنیت کشور تلاش می کنند پرداخت.

مدیرعامل بانک سپه تصریح کرد: امید است ارائه خدمات بانکی که به مدد این تفاهم نامه صورت می گیرد، بتواند پاسخی به گوشه ای از زحمات نیروی انتظامی تلاشگر باشد.

وی با ذکر اهمیت و جایگاه نیروی انتظامی و هدف از تعامل بانک سپه با این نیرو، به تشریح زمینه های همکاری همچون اعطای وامهایی نظیر قرض الحسنه ازدواج و تسهیلات خرد دیگر پرداخت.

چقازردی همچنین ضمن اشاره به خدمات بانک سپه به نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و با اشاره به حسن تعامل و همکاریهای دوسویه، از آمادگی بانک سپه برای ارائه خدمات بانکی و رفع نیازهای ضروری پرسنل تلاشگر نیروی انتظامی خبر داد.

همچنین ایوب سلیمانی معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی نیز در مراسم امضای تفاهم نامه فوق با اشاره به سابقه همکاری موثر بانک سپه و پلیس و نیز تشریح نزدیکی این دو مجموعه، به تشریح امنیت و اهمیت آن از منظر مقام معظم رهبری پرداخت.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

66  ⁄    =  11