انتصاب مدیرعامل جدید سرمایه‌گذاری سامان مجد

با صدور حکمی از سوی هیات‌مدیره سرمایه‌گذاری سامان مجد، مسعود غلام‌زاده به‌عنوان مدیر جدید شرکت سرمایه‌گذاری سامان‌مجد معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ثامن، جلسه معارفه مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری سامان‌مجد با حضور اعضای هیات‌مدیره موسسه اعتباری ثامن و سرمایه‌گذاری سامان مجد، مدیران و معاونان شرکت برگزار شد. محمدابراهیم پورزرندی، مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن در این جلسه با تشکر از زحمات محمد جواد سلیمی، مدیرعامل سابق شرکت، بر اهمیت و جایگاه شرکت سامان‌مجد به‌عنوان بازوی مالی «ثامن» تاکید و اظهار کرد: پويايي، حرکت و توسعه همه‌جانبه اقتصادی از ويژگي‌هاي اصلی بازارهاي مالي است که امروزه با بهره‌گیری از ابزارهاي مالي جديدی همانند گروه‌های مالی و تخصصی، شرکت‌ها و سهامداران مناسب‌ترين گزينه را با توجه به توان مالي، ميزان سود پیش‌بینی‌شده از فعالیت‌های اقتصادی آینده و ميزان ریسک‌پذیری‌شان انتخاب می‌کنند.

پورزرندی ادامه داد: با توجه به ماهیت بازارهای پول که بازار مطالبات کوتاه‌مدت با گرایش به ابزارهای مالی با خاصیت نقدشوندگی سریع است و به‌دلیل ماهیت کوتاه‌مدت خود تبدیل به وجوه جمع‌آوری‌شده‌ای می‌شود که امکان سرمایه‌گذاری مالی را ندارد، نیازمند وجود گروه‌های مالی و تخصصی مانند شرکت سامان‌مجد به‌منظور برنامه‌ریزی، تامین مالی و استفاده از وجوه جمع‌آوری‌شده درزمینه فعالیت‌های متنوع و پربازده اقتصادی هستیم. مسعود غلام‌زاده مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری سامان‌مجد با تشکر از اعضای هیات‌مدیره، به ترسیم فضای اقتصادی و بازار مالی و جایگاه موسسه اعتباری ثامن و شرکت سامان مجد در این فضای رقابتی پرداخت. غلام‌زاده با عنوان اینکه نوآوري در بازارهاي مالي همراه با معرفي ابزارهای جديد، كارآيي بازارهاي مالي را دوچندان می‌کند، افزود: نهادهای مالی با تجهیز منابع مالی کوتاه‌مدت و بلندمدت و تخصیص بهینه منابع و تضمین رشد نقش موثری در هدایت منابع به سمت تولید و ایجاد ارزش‌افزوده ایفا می‌کنند. مسعود غلام‌زاده، دکترای حسابداری از دانشگاه علامه‌طباطبایی و کارشناس ارشد بورس اوراق‌بهادار تهران و مدرس دروس تخصصی حسابداری و حسابرسی در دانشگاه علامه طباطبایی است که تالیف 4 جلد کتاب در حوزه شرکت‌های هلدینگ و مسائل مالی و سرمایه‌گذاری و نگارش 30 مقاله علمی پژوهشی، ترویجی و تخصصی در حوزه‌های حسابداری، حسابرسی و بازارهای مالی در سوابق علمی وی آمده است؛ بنابراین گزارش مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری سامان‌مجد پیش‌ از این عهده‌دار مسوولیت‌هایی ازجمله مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار، عضو هیات‌مدیره شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان، معاون طرح‌ها و شرکت‌های گروه مالی ملت، عضو هیات‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معین ملت، عضو موظف هیات‌مدیره شرکت مشاور سرمایه‌گذاری نیکی گستر نهاد مالی تحت‌نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و مشاور مالی و اقتصادی لیزینگ جامع سینا (تابعه بانک سینا) بوده است. شرکت سرمایه‌گذاری سامان مجد یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های مالی و اقتصادی کشور و از شرکت‌های زیرمجموعه موسسه اعتباری ثامن است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

13  +    =  16