مذاکره بانک ایران زمین با مدیران شهری مشهد

نشست مشترک مدیریت شعب استان خراسان بانک ایران زمین با معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری مشهد در راستای ارائه خدمات بانکی جهت سازماندهی تجهیزات الکترونیکی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک  به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین ریحانی مدیریت شعب استان خراسان بانک ایران زمین در راس هیاتی با معاونت برنامه ریزی و توسعه شهرداری مشهد دکتر شربتدار در محل ساختمان توسعه شهرداری مشهد دیدار کرد. در این جلسه وی ضمن معرفی بانک و خدمات آن آمادگی بانک ایران زمین را جهت همکاری در زمینه ارائه خدمات متنوع بانکی به این سازمان مردمی اعلام کرد.

ریحانی پس از ارائه پیشینه ای از فعالیت بانک ایران زمین، از معاونت توسعه شهرداری خواست تا با استفاده از خدمات نوین بانک ایران زمین که به سرعت در حال توسعه است فرصت خدمت رسانی به مردم را برای این بانک در استان خراسان فراهم سازد.

شربتدار معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری مشهد نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیران بانک ایران زمین در این سازمان پیشنهاداتی از جمله همکاری در سازماندهی تجهیزات الکترونیکی پرداخت کرایه تاکسی مینی بوس شهری و خرید وسایل نقلیه عمومی برقی جهت همکاری عنوان کرد.

بانک ایران زمین در راستای توسعه پُرشتاب خود به سوی بانکداری دیجیتالی، فرصت های جدیدی را برای ارائه خدمات متنوع و مدرن برای مشتریان خود ایجاد کرده است.

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

4  ×  1  =