تشکیل جلسه شورای عالی خرید تضمینی گندم در بانک کشاورزی

نخستین جلسه شورای عالی خرید تضمینی گندم بانک کشاورزی با هدف برنامه‌ریزی نهایی در امر خرید تضمینی گندم سال زراعی ۹۶-۱۳۹۵ در تهران تشکیل شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در این جلسه که به ریاست مسعود شریفات عضو هیات مدیره این بانک و سایر اعضا تشکیل شد، آخرین راهکارها و برنامه های بانک کشاورزی برای سهولت و سرعت در خرید گندم مازاد کشاورزان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، برداشت گندم در برخی استان ها از جمله سیستان و بلوچستان آغاز شده و خرید تضمینی این محصول در سال­ جاری نیز با عاملیت بانک کشاورزی انجام خواهد شد.

این گزارش می افزاید: اجرای عاملیت خرید تضمینی گندم با پیگیری ها و تلاش های مداومی که از زمستان سال ۱۳۹۳ صورت گرفت، پس از ده سال وقفه به بانک کشاورزی بازگشت و با ایجاد سامانه الکترونیکی توسط این بانک عملیات خرید تضمینی گندم در سال های زراعی ۹۴-۱۳۹۳ و ۹۵-۱۳۹۴ آغاز و با استفاده از منابع داخلی این بانک و دیگر منابع مطالبات گندمکاران درکوتاه ترین زمان ممکن پرداخت شد.

شایان ذکر است، ریاست شورای عالی خرید تضمینی گندم در بانک کشاورزی به عهده مسعود شریفات عضو هیات مدیره این بانک است و سیدرضا حسینی مدیر امور مالی و پشتیبانی، مسعود فلاح مدیر امور بانکداری الکترونیک، محمدرضا غفوری مدیر امور مشتریان و بانکداری عمومی و نوید حیدری مدیر پروژه خرید تضمینی گندم؛ اعضای این شورا را تشکیل می دهند.

 

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  +  85  =  91