دکتر حسن روحانی رییس جمهور همه مردم ایران است

مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر در مراسمی با حضور معاونین، مدیران و کارشناسان موسسه انتخاب دکتر حسن روحانی را به عنوان دوازدهمین رئیس جمهور ایران تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، دکتر عیسی رضایی مدیر عامل کوثر با اشاره به برگزاری انتخابات باشکوه و ثبت رکوردی جدید از حضور مردم گفت: در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هرفرد به صورت آزادانه و مطابق با ذائقه و زمینه فکری که داشت به کاندید منتخب خود رای داد.

وی ضمن تبریک به دکتر حسن روحانی به عنوان دوازدهمین رئیس جمهور ایران افزود: ملت ایران در دوازدهمین دوره‌ انتخابات ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره‌ انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا  با مشارکت حداکثری خود حماسه‌ ای باشکوه خلق نمودند. انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری پیشرفت روزافزون ملت ایران را در عرصه‌ حضور و بروز قدرتمندانه نشان داد.

نایب رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر اظهار داشت: اصل حضور در انتخابات با جمعیتی بالغ بر 40 میلیون نفر مهمترین پیروزی برای نظام است. در این راستا اگر اکثریت هم به نتیجه مطلوبشان دست پیدا کنند حتماً پیروزی مضاعفی برای نظام به همراه خواهد داشت و دولت با پشتوانه محکمتری به فعالیتش ادامه خواهد داد.

دکتر رضایی تصریح کرد: کاندیدی که انتخاب شده رییس جمهور همه مردم ایران است . دکتر حسن روحانی رییس جمهور همه مردم و تمام اقلیت های مذهبی در سرزمین پهناور ایران اسلامی است و رئیس جمهور منتخب باید دست پدرانه بالای سر همه داشته باشد.

مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر افزود: در دوره دوم ریاست جمهوری مجموعه ای از خواسته ها اضافه شده و امیدوریم که دولت با تقویت تیم اقتصادی خود در بهبود وضعیت معیشتی مردم، اشتغال و رونق اقتصادی منشاء اثر باشد. البته دولت یازدهم در بخش های دیپلماسی خارجی، دفاعی ،نفت، کاهش نرخ تورم، بهداشت و سلامت و غیره بسیار خوب عمل نموده است .

دکتر رضایی در پایان خاطرنشان ساخت: ایران فقط برای امروز نیست، ایران از پیشینیان به ما رسیده است و از ما به آیندگان خواهد رسید . ما همه می رویم و ایران می ماند . باید برای عمران و آبادانی نظام مقدس و کشور عزیزمان ایران کوشش نماییم. دعا کنیم که سالیان سال خدا دست مقام معظم رهبری را بالای سر ما نگهدارد و به یک ثبات نسبی برسیم و شرایطی باشد که تلاطم های بیرونی و درونی ما را با آسیب و گزندی مواجه ننماید.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

73  −  65  =