برگزاری نخستین دوره DBA بازارسرمایه اسلامی

نخستین دوره DBA بازار سرمایه اسلامی توسط انجمن مالی اسلامی ایران و با مشارکت سازمان بورس و اوراق بهادار، بهمن آغاز می شود.

نخستین دوره DBA بازار سرمایه اسلامی توسط انجمن مالی اسلامی ایران و با مشارکت سازمان بورس و اوراق بهادار، بهمن آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از ایبِنا، انجمن مالی اسلامی ایران اعلام کرد دوره DBA بازار سرمایه اسلامی در قالب سه نیمسال تحصیلی برگزار شده و طی آن، دانشجویان دروسی همچون اقتصاد پولی و مالی پیشرفته، روش تحقیق در مالی اسلامی، مهندسی مالی و مدیریت ریسک پیشرفته، بازار سرمایه اسلامی پیشرفته، مباحث پیشرفته در تجزیه و تحلیل مالی، مقررات تحلیلگری بازار سرمایه و سمینار در بازار سرمایه اسلامی را با رویکرد عملیاتی، خواهد گذراند.

براساس تفاهمنامه سازمان بورس و انجمن مالی اسلامی، سازمان بورس به دانش آموختگان دوره DBA بازار سرمایه اسلامی، گواهینامه های حرفه ای اصول بازار سرمایه و تحلیلگری بازار سرمایه اعطا خواهد کرد.

همچنین طبق توافقنامه با بانک قرض الحسنه رسالت، دانشجویان شرکت کننده در دوره DBA و MBA بازار سرمایه اسلامی می توانند برای تأمین شهریه تحصیل از تسهیلات قرض الحسنه بانک رسالت استفاده کنند.

علاقه مندان به نام نویسی در دوره های DBA و MBA بازار سرمایه اسلامی تا ۳۰ دی ماه جاری برای نام نویسی در این دوره ها فرصت دارند. اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات دوره های DBA و MBA بازار سرمایه اسلامی و شرایط نام نویسی در این دوره ها در پایگاه اینترنتی انجمن مالی اسلامی ایران به نشانی www.iaif.ir در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

4  ×    =  16