اولین زمزمه‌های نسخه نهم اندروید

از نسخه ۹ یا P اندروید در وبلاگ مخصوص برنامه‌نویسان رونمایی شد.

گوگل عادت دارد نسخه خام و اولیه اندروید را در اوایل بهار منتشر کند، عادتی که به نظر می‌رسد ادامه پیدا کرده است. این‌بار از نسخه ۹ یا P اندروید در وبلاگ مخصوص برنامه‌نویسان با شعار «آینده همین الان است» رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از دنیای اقتصاد، با اینکه معمولا به این اخبار نمی‌شود استناد کرد، اما واضح است که سیستم‌عامل اندروید پی در راه هست.سیستم‌عاملی که از جزئیات آن هیچ اطلاعاتی در دست نیست.

معمولا نسخه اولیه سیستم‌عامل‌ها بدون اطلاع قبلی منتشر می‌شوند و در این محیط بلاگ‌مانند همه را متعجب می‌کنند. در این نسخه اولیه‌، همه مشخصه‌های سیستم‌عامل جدید در دسترس نیست، اما بیشتر تغییرات اعمال شده از سوی گوگل را می‌توانید در آن ببینید.

می‌دانیم گوگل (Google I/ O) سال ۲۰۱۸ در تاریخ ۸ تا ۱۰ ماه مه برگزار می‌شود و طبیعتا نسخه ۰/ ۹ این سیستم‌عامل محبوب در میان اصلی‌ترین موضوعات مورد بحث روی صحنه این کنفرانس خواهد بود.

در بازی‌ جدیدی که گوگل برای دعوت از برنامه‌نویسان به این کنفرانس ساخته است، نام اندروید ۰/ ۹ روی پای آناناسی دیده می‌شود. البته این موضوع چیزی را به‌طور قطع مشخص نمی‌کند، چرا که پیش از این هم گوگل به همین روش ما را دست انداخته است، اما چیزی که انتظار داریم این است که نسخه نهم اندروید نام یک دسر خوشمزه باشد که با حرف P انگلیسی شروع شود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  +  61  =  63