راه اندازی تلفن ثابت در ۹۰ درصد روستاها

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد:

وزارت ارتباطات مکلف است ۹۰ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار را تا پایان امسال تحت پوشش خطوط ثابت قرار دهد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وزارت ارتباطات مکلف است ۹۰ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار را تا پایان امسال تحت پوشش خطوط ثابت قرار دهد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، محمدجواد آذری جهرمی در نشست مشترک با جمعی از مسوؤلان محلی داراب اظهار داشت: مشکل خطوط ثابت مجتمع مسکن مهر داراب و جنت شهر با سه هزار مشترک تلفن، از طریق برنامه ریزی و تعیین چارچوب حل شدنی است و مدیر مخابرات داراب می تواند این خطوط را برای ساکنان این منطقه دائر کند.

وی با تصریح اینکه در حوزه مخابرات ما به نفع مردم مطالبه می کنیم، بیان کرد: مدیران مخابرات باید پاسخگوی نیازهای مردم در حوزه ارتباطات و پوشش شبکه ثابت و سیار باشند و این موضوع مطالبه ما از سوی مردم است.

وزیر ارتباطات تاکید کرد: کم و کاستی های تجهیزاتی در حوزه مخابرات نباید خدمات رسانی مطلوب به مردم را تحت الشعاع قرار دهد.

آذری جهرمی اضافه کرد: چرا زمانی که مقرر بوده سه هزار خط ثابت دائر شود، کوتاهی شده و این برنامه به عنوان نیاز مردم، عملی نشده است.

وی خطاب به مدیر مخابرات داراب گفت: اصل موضوع این است که سرویس هایی که مخابرات باید برای مردم راه اندازی کند، ارائه نشده است.

وزیر ارتباطات اظهار داشت: سود مخابرات باید برای توسعه زیرساخت ها هزینه شود و بهتر است سهامداران  حداقل ۵۰ درصد سود را برای زیرساخت ها نگه دارند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  +  8  =  14