آپ به دنبال ترویج سهامداری/ارزش افزوده‌های متنوع برای سهامداران

قائم مقام مدیرعامل آسان پرداخت گفت: این شرکت در صدد ترویج سهامداری است، از اینرو برای سهامداران آپ ارزش افزوده های متنوعی در نظر گرفته است.

قائم مقام مدیرعامل آسان پرداخت گفت: این شرکت در صدد ترویج سهامداری است، از اینرو برای سهامداران آپ ارزش افزوده های متنوعی در نظر گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مهدی شهیدی ورود بانک ها به نمایشگاه کتاب را اشتباه دانست و گفت: اگر سیستم پرداخت نمایشگاه کتاب از ابتدا به شرکت های PSP واگذار شود منجر به کاهش هزینه و کیفیت خدمات می شود. وی با اشاره به بهره گیری از کارت هوشمند ملی و پرداخت NFC در نمایشگاه کتاب امسال،  یاد آور شد: بهترین روش پرداخت در نمایشگاه کتاب صدور بن کارت های مجازی است. شهیدی انجام درست تراکنش در نمایشگاه کتاب را مهمترین عامل دانست و اذعان کرد: این کار نیازمند زیر ساخت مناسب است.
وی با اشاره به استفاده از کارت خوان های فروشگاهی که قابلیت بهره گیری از باطری، اتصال به شبکه و همچنین سیم کارت دارند در نمایشگاه های کتاب از سوی این شرکت، خاطر نشان کرد: به منظور خلل ایجاد نشدن در عملیات پرداخت چنین پوزهایی برای شرکت آسان پرداخت تولید شده تا حتی زمانی که برق نمایشگاه قطع می شود در پروسه پرداخت خلل ایجاد نشود. شهیدی از ایجاد مصارف بیشتر بر شیوه پرداختی تله پرداز تین شرکت خبر داد و گفت: با توجه به یک سیکل شدن سامانه های پرداخت از این روش استقبال بیشتری می شود.
وی با اشاره به قابلیت خرید سهام بر روی اپلیکیشن آپ، گفت: فعلا این امکان تنها برای خرید و فروش سهام آپ فراهم شده و البته در گام بعدی خرید و فروش تمام سهام ها از طریق این آپ امکانپذیر است.
شهیدی با اشاره به در نظر گرفتن امکانات ویژه برای پذیرندگان آسان پرداخت که سهامدار این شرکت نیز هستند، گفت: از ابتدای سال ۹۷ تا این لحظه ۲۰۰ هزار کد بورسی جدید از طریق اپلیکیشن آپ به بورس اضافه شده است.
وی یاد آور شد: این شرکت در صدد ترویج سهامداری است از اینرو برای سهامداران آپ ارزش افزوده های متنوعی در نظر گرفته است. رییس هیات مدیره آپ افزود: در این بخش بازار هدف شرکت تمام پذیرندگان است که با این مجموعه تا کنون فعالیت داشته اند.
وی اظهارداشت: هر پذیرنده ای که ۵۰۰ سهم آپ را داشته باشد و آن را حفظ کند برون قرعه کشی در جشنواره های مختلف این شرکت حضور یافته و بر اساس عملکرد و نوع ارتباط وی با بانک و شرکت آسان پرداخت مقدار سهم وی افزایش می یابد.
شهیدی با اشاره به رویکرد آسان پرداخت اذعان داشت: این شرکت در صدد است به منظور ایجاد وفاداری در سهامداران میزان خدماتی کی در طول یکسال به آنها ارائه می دهد بیشتر از ارزش قیمت سهام آن ها باشد.
وی گفت: اپلیکیشن آپ تاکنون ۱۸ میلیون و ۵۰۰ دانلود داشته و این افزایش به دلیل افزودن سرویس کارت به کارت است و قصد داریم در آینده نزدیک امکان پرداخت عوارض خروج از کشور را به خدمات اپلیکیشن آپ بیافزائیم.
شهیدی اظهارداشت: با توجه به این که پارکینگ های فرودگاه امام خمینی به صورت کامل به شرکت آپ سپرده شده، از اینرو در کمتر از سه ماه آینده به  روزترین سیستم های اتوماسیون در این فرودگاه پیاده سازی می  شود.
وی با اشاره به اینکه بازار پرداخت پارکینگ به طور جدی در دستور کار برای افزودن به سرویس های اپلیکیشن آپ قرار گرفته است، گفت: از اواخر شهریور ماه این شرکت آمادگی دارد اتوماسیون پرداخت را در تمام پارکینگ های بزرگ و کوچک پیاده سازی کند. شهیدی با بیان اینکه پرداخت اسنپ و گروه آن به صورت کامل از هفته گذشته به درگاه آسان پرداخت اضافه شد، خاطر نشان کرد: تمام پرداخت دفاتر اسناد رسمی نیز بزودی از طریق این شرکت انجام خواهد شد.
وی افزود: تمام پروسه پرداخت در دفاتر اسناد رسمی می تواند توسط اپلیکیشن آپ اجرایی شود و از طریق این اپلیکیشن و وارد کردن شناسه اسناد، افراد تنها برای امضا لازم است به دفاتر اسناد رسمی مراجعه کنند.
شهیدی با اشاره به اقداماتی که در دستور کار بانک مرکزی و شاپرک در خصوص افزایش امنیت در پرداخت ها در دستور کار است، گفت: با تغییرات جدی در حال رخ دادن، از این به بعد احراز هویت دقیق تر و با سهولت بیشتری انجام خواهد شد.
وی افزود: در حال حاضر، هر شرکت پرداخت و هر اپلیکیشن یک راهکار به منظور احراز هویت اجرایی کرده و با اجرایی شدن این تغییرات در بخش احراز هویت جلوی حجم وسیعی از کلاهبرداری ها گرفته می شود.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

64  −    =  62