حذف پیام نوبت دهی بانک ملی با “بله”

عضو هیات مدیره و معاون فناوری های بانک ملی از اصلاح پیام منتشر شده در پایین برگه های نوبت دهی این بانک مبنی بر اینکه به زودی سیستم نوبت دهی تنها با پیام رسان «بله» امکان پذیر خواهد بود، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مسعود خاتونی درباره عکس منتشره در فضای مجازی که در آن اعلام شده بود سیستم نوبت دهی به مشتریان بانک ملی به زودی تنها از طریق پیام رسان «بله» امکان پذیر خواهد بود، گفت: این خبر صحیح نیست.

وی با اشاره به متن منتشر شده در پایین برگه های نوبت دهی در شعبه های بانک ملی گفت: این متن اشتباه همکاران بانک ملی در یکی از ادارات بود که ما تذکر دادیم و پیام اصلاح شد.

روز گذشته مصطفی رادمرد مدیر پروژه پیام رسان "بله" نیز در این رابطه به ایبِنا گفت: یکی از شعب بانک ملی در شهر یزد به طور خودسرانه و بدون هماهنگی شعبه مرکزی بانک ملی به منظور ترویج خدمات الکترونیکی از خدمات بات پیام رسان بله به منظور دریافت نوبت استفاده کرده و همین مسئله جنجال‌های گسترده‌ای در فضای مجازی به دنبال داشته؛ در حال حاضر با برخورد بانک ملی این پروژه به طور کامل لغو شده و مردم باید بدانند که نصب و استفاده از پیام رسان بله برای دریافت خدمات بانک ملی  و سایر بانک‌ها ضرورتی ندارد.

وی افزود: پیام رسان بله یک پلتفرم دریافت خدمات بانکی در قالب پیام رسان است و هر یک از بانک‌های کشور می‌توانند با استفاده از قابلیت بات پیام رسان بله خدماتی از جمله نوبت دهی به مشتریان عرضه کنند.

رادمرد تاکید کرد: اعتقاد دارم خدمات بانکی باید به صورت معمول ارائه شود اما خدمات الکترونیکی نیز ارائه شود و نباید به اجبار هیچ کدامیک از بانک‌ها خدمات بانکی را به مشتریان عرضه کنند؛ لذا استفاده از عبارت صرفا اشتباه است.

 

منبع: ایبنا

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

  ⁄  2  =  1