خدمات بانک آینده برای گردشگران در جزیره کیش ۲۴ ساعته شد

همزمان با آغاز جشنواره تابستانی کیش، اولین دستگاه VTM در فرودگاه این جزیره راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، جزیره کیش تابستان 97 را با پذیرایی از مهمانان بیست و یکمین جشنواره تابستانی می گذراند و طبق روال سالهای گذشته حجم زیادی از گردشگران ایرانی و غیرایرانی از مبادی هوایی و دریایی به این جزیره وارد می شوند.

بانک آینده در ادامه کارزار تابستانی خود با شعار "حمایت از گردشگری داخلی" یک دستگاه VTM  را در فرودگاه بین المللی  جزیره کیش راه اندازی نموده تا گردشگران و مشتریان بانک بتوانند به صورت 24 ساعته از خدمات بانکی بهره مند شوند.

VTM  (Virtual Teller Machine)  نسل جدیدی از خدمات بانکداری الکترونیکی است که خدمات یک شعبه کامل را در اختیار کاربر قرار می دهد. با دستگاه VTM تمامی امور مربوط به افتتاح حساب، مدیریت سپرده ها و تسهیلات، چک های بانکی و دریافت و پرداخت امکان پذیر است. ارائه این خدمات برپایه تماس تصویری با اپراتور مستقر در مرکز تماس استوار است و کاربر می تواند در هرمرحله از عملیات بانکی، از راهنمایی اپراتور مربوطه استفاده نماید.

احراز هویت، ارائه و تحویل مدارک شناسایی مورد نیاز، ثبت اثر انگشت و امضاء مشتری برای انجام هر گونه عملیات بانکی از قابلیت های ویژه دستگاه (وی تی ام) است.

از دیگر اقدامات بانک آینده در راستای حمایت از گردشگری داخلی، اهدای هدایای نقدی و غیرنقدی به گردشگران جزیره کیش است که در قالب قرعه کشی روزانه برگزار می شود. حمایت از اقتصاد بومی مبتنی بر صنعت توریسم و تشویق گردشگران به انتخاب کیش به عنوان یکی از مقاصد سفرهای تابستانی، هدف کارزار بانک آینده اعلام شده است.

 

منبع: اقتصاد آنلاین

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

65  −  60  =