افزایش سرمایه ۵۰ میلیاردی شرکت به پرداخت ملت به ثبت رسید

شرکت به پرداخت ملت در تاریخ ۲۱ فروردین‌ماه سال جاری افزایش سرمایه ۵۰ میلیاردی خود را در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رساند و سرمایه این شرکت به صورت رسمی ۱۴۵ میلیاردی شد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، شرکت به پرداخت ملت در تاریخ ۲۱ فروردین ماه افزایش سرمایه ۵۰ میلیاردی خود را در مرجع ثبت شرکت‌ها ثبت و سرمایه این شرکت به صورت رسمی ۱۴۵ میلیاردی شد.

شرکت به پرداخت ملت که با نماد «پرداخت» در بازار دوم بورس فعال است بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ ۱۶ تیرماه سال ۹۷ افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۹۵ میلیارد تومان به مبلغ ۱۴۵ میلیارد تومان (از محل مطالبات و آورده نقدی به مبلغ ۵۰ میلیارد تومان) موافقت شد و در تاریخ ۲۱ فروردین‌ماه سال ۹۸ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید.

بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه شرکت به پرداخت ملت با هدف نوسازی پایانه‌های قدیمی به تعداد ۲۲۰ هزار دستگاه، مدل‌سازی سویچ قدیمی و جایگزینی آن، توسعه و بازسازی دستگاه‌های پوز مستقر در ۳۵۰۰ جایگاه سوخت، تأمین جریان نقدینگی و سرمایه در گردش شرکت بوده است و این افزایش سرمایه از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران تأمین‌شده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

3  +  2  =